Dzisiaj pokażę Wam zestaw do pracy. Składa się on z białej koszuli, swetra i wełnianej spódnicy, a także czarnych szpilek. Oczywiście mówimy o stroju Pani Menadżer, bądź Pani Prezes:):):) lub po prostu eleganckiej kobiety w średnim wieku.

IMG_3286 small

Ten cieplutki i milutki sweter pochodzi z niedawno odkrytego przeze mnie sklepu internetowego z włoskimi ubraniami: butikperte.pl.

Jak już wcześniej pisałam, uwielbiam włoskie ubrania i dodatki i pewnie dlatego kupiłam tam kilka fajnych rzeczy, które na pewno wkrótce pokażę w moich stylizacjach.

IMG_3307 small

Tymczasem zobaczcie, jaki ten sweter ma ciekawy wzór i ozdobne zapięcie.

IMG_3271 small

Ta piękna wełniana spódnica, to przypadkowy zakup, którego dokonałam na targu w małym miasteczku pod Warszawą. Do tej pory żałuję, że nie kupiłam ich więcej /w innych kolorach/, bo kosztowała zaledwie 40 zł.

buty Melissa

Piękne, oryginalne szpilki Melissy kupiłam w jedynym we Wrocławiu miejscu, gdzie takie buty można dostać w dużym wyborze i wielu rozmiarach – w sklepie MOHER na ulicy Igielnej 14/15.

IMG_3243 small

W tym zestawie czuję się bardzo swobodnie i ciepło.

foto 3251 small

Torba jest ze mną od lat i trudno mi się z nią rozstać.

IMG_3263 small

Autorką tych wspaniałych zdjęć jest Luiza Różycka.

foto 3198 small

A to reszta zdjęć:

IMG_3317 small

Pomarańczowa spódnica, moim zdaniem, nadaje charakteru temu zestawowi.

foto 3224 small

Powoduje też, że nie jest szaro-bury.

IMG_3268 small

I trochę rzuca się w oczy.

IMG_3259 small

W tle znany wrocławski butik VICTOR.

IMG_3286 small

Mam nadzieję, że zestaw do pracy przypadł Wam do gustu. Wybaczcie mi, że mam bardzo delikatny makijaż, ale złapałam zapalenie spojówek i na razie unikam mocnych makijaży.

Zapraszam Was dzisiaj o godzinie 18.15 do wysłuchania w Radiowej Trójce skróconego reportażu o mnie i mojej pracy. W całości był już emitowany w Radiowej Jedynce Tutaj można go wysłuchać w całości.

Fejsbukowiczów serdecznie zapraszam do polubienia tam mojej strony tutaj.

 

Share Button