Może nie będzie dzisiaj ładnie ale za to uczciwie. Pokażę się dzisiaj bez makijażu a Wy, mam nadzieję dzięki temu lepiej zobaczycie efekty. Tutaj wspomniałam Wam, że kilka dni temu byłam w WellDerm na konsultacji z dermatolog dr J. Suseł. Wczoraj poddałam się pierwszemu zabiegowi, który mi zaleciła.  Zabieg nazywa się Zaffiro i jest rodzajem wszechstronnego liftingu termicznego, który ma za zadanie poprawienie wyglądu różnych części ciała /twarzy, szyi, ramion, ud czy brzucha/. Oprócz natychmiastowego efektu / następuje termo-skurcz istniejących w skórze włókien kolagenu/ w ciągu 1-6 miesięcy powstają także nowe włókna kolagenu, co daje długotrwałe, widoczne zmiany. W moim wieku/ 50+/ powinno powtórzyć się taki zabieg 3 do 4 razy w miesięcznych odstępach. W wieku 25-35 można robić go profilaktycznie. Po 35 roku zalecana jest seria zabiegów na twarz i dla lepszego efektu, powtarzanie jej co 1,5 roku.

WellD

Pierwsza faza zabiegu to schłodzenie skóry i przygotowanie jej do działania promieniowania  IR /ochrona przed poparzeniem naskórka/. Następnie w skórze właściwej rozgrzewa się kolagen do temperatury 70 stopni Celsjusza. Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny. Twarz zabezpieczona jest przed zabiegiem chłodzącym żelem. Podczas zabiegu poczułam tylko przyjemne ciepło.

Ostatnia faza zabiegu to łagodzący i relaksujący miejscowy masaż o temperaturze 0-20 st.C.  Zabieg trwa ok godziny a ostatnie 15 minut spędza się z łagodzącą maską na twarzy, leżąc pod kocykiem i słuchając relaksującej muzyki.

W wyniku tego zabiegu ilość kolagenu w skórze wzrasta o około 30%, co daje widoczny efekt zwiększenia gęstości skóry i liftingu.

A teraz przygotujcie się na drastyczne zdjęcia:):):)

Na zdjęciu poniżej moja twarz  przed zabiegiem.

przed

Poniżej połowa twarzy /patrząc na zdjęcie lewa strona/po zabiegu, druga połowa jeszcze przed zabiegiem.

połowa twarzt

I ostatnie zdjęcie całej twarzy po wykonanym zabiegu.

po zabiegu

Na razie różnice są dla WAS mało dostrzegalne, choć dla mnie widoczne – podciągnięty owal, ujędrniony policzek, bardziej “otwarte oko”. Mam nadzieję, że po serii zabiegów będziecie mogły wyraźnie je zobaczyć.

Co daje zabieg Zaffiro (według specjalistów WellDerm)?:

– poprawia owal twarzy,

– niweluje bruzdy wargowo-nosowe,

– podnosi opadające policzki i poprawia wygląd skóry,

– wzmaga produkcję kolagenu,

– zmniejsza obwisłości na twarzy i szyi,

– a także ujędrnia i wzmaga napięcie skóry.

Czy tego dokona zobaczymy po całej serii zaleconych mi zabiegów. Mam nadzieję, że razem ze mną będziecie śledzić te zmiany.

Zdaniem dr Joanny Suseł zabieg powoduje również, że twarz kobiety w moim wieku “nie sypie się” tak szybko, jeśli odpowiednio o nią dbamy i poddajemy się tego typu zabiegom.

W przyszłym tygodniu wybieram się do WellDerm na peeling migdałowo-różany. Zapraszam na relację.

Z cenami zabiegów możecie zapoznać się na stronie wellderm.pl.

/wpis komercyjny/