Dzień dobry Państwu,

Nazywam się Krystyna Bałakier i jestem kobietą 50+. Jestem wrocławską stylistką i blogerką.

Moda jest moją pasją i zawsze zajmowała bardzo ważne miejsce w moim życiu. Moja Matka i Babcia przyczyniły się do wyrobienia we mnie gustu i zwracania uwagi na to, co noszą inni dobrze ubrani ludzie. Obie przykładały bardzo dużą uwagę do  tego, w co się i mnie jako dziewczynkę, a potem dziewczynę ubierały. Dlatego też moja praca zawsze związana była z kontaktem z ludźmi. Bywałam i mieszkałam również za granicą, co pozwoliło mi poznać także inną  mentalność ludzi i ich upodobania odnośnie sposobu ubierania się.

Jestem też dobrym obserwatorem i podobno  potrafię również być dobrym słuchaczem. Muszę, też wszystkiego dotknąć, aby poczuć w ręce materiał i jego strukturę a także jakość. Na moim blogu, który prowadzę od 12 lat, chcę pokazywać modę dla kobiet 50+, aby uświadomić im, że również w ich wieku mogą ubierać się nowocześnie i poprzez odpowiedni ubiór zniwelować pewne mankamenty figury.

Moją firmę, zajmującą się stylizowaniem, prowadzę od 13 lat. Mam już sporo wracających do mnie po porady klientek i klientów. Czasem też prowadzę warsztaty stylistyczne w bardzo kameralnych grupach.  Zapewniam, że zakupy ze mną są miłe i pełne dobrego humoru, a klientki wracają i polecają mnie innym paniom.

        W maju 2016 roku wydałam książkę “Dojrzała Elegancja”. To elementarz stylizowania dla kobiet.

Serdecznie zapraszam Państwa do skorzystania z moich usług stylizacyjnych a także oglądania i komentowania bloga:https://balakier-style.pl/.

Kontakt:

krystynabalakier@wp.pl

Przyjmuję tylko poważne propozycje współpracy i indywidualnie negocjuję ich cenę.