Tym razem zacznijmy od dodatków. Ta sportowa torebka /Tommy Hilfiger/świetnie nadaje się na dłuższe spacery. Można w niej zmieścić wszystkie potrzebne na taką okazję rzeczy.

H6

Na dodatek jest bardzo lekka i poręczna, bo można ją przewiesić przez ramię i praktycznie zapomnieć o niej.

H3

Nie byłabym sobą, gdybym od czasu do czasu nie pokazała na blogu czegoś kontrowersyjnego. Do tego typu rzeczy zaliczam buty, które mam na sobie. Kupiłam je ostatnio w Zarze. Oglądając je pomyślałam, że muszą być bardzo wygodne. A ponieważ nie lubię chodzić na płaskiej podeszwie, będą mi dobrze służyły.

H5

Puchowa kurtka to zdobycz z TK Maxx w bardzo promocyjnej cenie. Tak ją lubię, że teraz chodzę w niej na okrągło, jak tylko mam trochę wolnego czasu. Świetnie nadaje się na spacery z kijami.

H8

Najbardziej jednak zadowolona jestem ze spodni, które imitują dżinsy.

H1

Znalazłam je w sklepie blueshadow.pl i teraz trudno będzie mi pożegnać się z nimi, bo na tę porę roku są idealne, a na dodatek bardzo modne.

H11

Granatowe okulary i niebiesko-granatowy szalik dopełnia całości zestawu.

H7

Włosy wycieniowałam oraz nieco przyciemniłam w “Machnicki Studio” we Wrocławiu tym razem u p.Agatki.

H4

Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała spacerom na Odrą, gdzie bardzo lubię przychodzić. Widocznie na wiosnę ciągnie mnie do wody.

H9

Jak widzicie na zdjęciu poniżej dopisywał mi humor, a Luiza skutecznie mnie rozśmieszała.

H10

Nigdy nie jest za późno na śmiech i żarty. Korzystajcie z tego, a wzmocnicie się energetycznie.

H2

Po sesji zdjęciowej poszłyśmy na herbatę z mięty i imbiru, która bardzo nas rozgrzała i obejrzałyśmy zdjęcia. Ich autorką jest Luiza Różycka.

H14

Niestety sprawy zawodowe, czasem nawet podczas spaceru, zmuszają mnie do rozmów telefonicznych.

H12

Mam nadzieję, że ten wygodny codzienny zestaw przypadnie Wam do gustu i podzielicie się swoimi uwagami na temat butów, bo wiem, że nie wszyscy je akceptujecie, szczególnie dla kobiet w dojrzałym wieku. Czekam na Wasze merytoryczne komentarze i życzę miłej niedzieli.