Wzorzyste materiały, z których szyje się ostatnio ubrania to hit tego sezonu. Firmy i projektanci prześcigają się w tego typu ofertach, dlatego i ja się nimi zainteresowałam.

Trafiłam na dwie projektantki (i jednocześnie siostry) Agnieszkę (60l) i Beatę (65l), które razem od 29 lat prowadzą własną firmę: abnahlik.pl. Więcej możecie przeczytać o  nich tutaj. Ubrania, które projektują są nietuzinkowe i skuszą nie tylko młode dziewczyny, ale także dojrzałe kobiety.

A teraz przyjrzyjcie się temu wzorowi.  Bezwzględnie kojarzy mi się z egzotycznymi kwiatami w jakiejś odległej dżungli.

Zestaw składa się z dłuższej bluzki z przecięciem z boku, oraz ołówkowej spódnicy w kolorze lamówki, którą jest obszyta góra.

Torebka i okulary przeciwsłoneczne są w jednej z barw wzoru, przez co zestaw staje się spójny kolorystycznie.

Również udało mi się dopasować do niego buty.

Mają bardzo wysoki obcas, ale jak wiecie nadal jestem w stanie w nich chodzić, choć pewnie najwygodniej byłoby w nich tylko siedzieć :))))).

Sesję zdjęciową na tle pięknego Wrocławia wykonała Luiza Różycka.

Jak widzicie góra zestawu ma rękawy 3/4, co jest bardzo korzystne dla figury, ponieważ odsłania nadgarstki, które zazwyczaj są szczupłe.

Ten piękny wzór bardzo przypadł mi do gustu.

Mam nadzieje, że i Wam się spodobał.

Ponieważ przed Świętami nie zdążę już opublikować następnego postu, już dzisiaj chciałabym Wam i Waszym Rodzinom życzyć zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych i fajnego Śmigusa Dyngusa.

Po Świętach pokażę Wam kilka propozycji ubraniowych na takie okazje jak chrzciny, śluby, czy Komunie Św. W ich trakcie będę brała udział w chrzcinach i na pewno zaprezentuję Wam zestaw, w którym byłam na nich obecna.

Zapraszam jednocześnie na moją stronę na FB (Moda po Ludzku) i profil na IG (balakierkrystyna).

/wpis komercyjny/