Jak zapewne wiecie z FB, wczoraj wróciłam z Gdańska po niemal tygodniowym pobycie (bynajmniej nie był to urlop) i dlatego muszę czym prędzej nadrobić opóźnienia na blogu. Pokażę Wam dzisiaj bardzo wygodny i twarzowy zestaw, który nadaje się na bardzo wiele okazji, oczywiście poza wyjściem wieczorowym.

czerwona marynarka5

Bardzo lubię letnie sesje zdjęciowe w moim ogrodzie, bo mogę czuć się tu w pełni zrelaksowana i zadowolona.

czerwona marynarka2

Mam na sobie dżersejową, czerwoną marynarkę i sukienkę w biało granatowe, poprzeczne pasy. Zwróćcie uwagę na połączenie pasów na mankietach marynarki i sukience. Moim zdaniem dosyć fajnie to wygląda. Takie cienkie poprzeczne paski nie pogrubiają i dlatego mogą je nosić także “jabłka”.

czerwona marynarka4

Na nogach mam, obecnie bardzo modne, koturny i właściwie to jedyne buty na obcasie, które nadają się na ogrodowe przyjęcia (oprócz oczywiście butów bez obcasów). Kupiłam je kiedyś w sklepie internetowym: czasnabuty.pl i z powodzeniem, dosyć często w nich chodzę. Nie myślałam, że posłużą mi aż tak długo i będą takie wygodne, bo ich cena była bardzo atrakcyjna (o ile pamiętam kosztowały ok 40 zł).

czerwona marynarka

Granatowa torba i buty, to zakupy sprzed paru lat.

czerwona marynarka6

Okulary przeciwsłoneczne wpadły mi w ręce i już nie mogłam się ich pozbyć, bo bardzo spodobało mi się aksamitne w dotyku, wykończenie oprawek i kolor szkieł.

czerwonamarynarka7

Bardzo lubię siedzieć właśnie w tej części ogrodu, bo jest tu bardzo zacisznie, a jednocześnie blisko domu (szybko można zrobić sobie kawę).

czerwona marynarka1

Sesję zdjęciową wykonała Marta Gutsche.

czerwona marynarka3

Mam nadzieję, że ten zwykły, wygodny zestaw również i Wam przypadnie do gustu.

Fejsbookowiczów zapraszam na mój fanpage: Moda po ludzku, a instagramowiczów na mój profil: balakierkrystyna.

Miłego oglądania.