Zawsze gdy zbliża się jesień i zaczyna mi brakować słońca i energii, sięgam intuicyjnie po czerwone ubrania. Stąd dzisiaj przedstawię Wam zestaw z dużą ilością tego koloru. Okazuje się także, że to kolor bardzo modny w tym sezonie, więc tym bardziej cieszę się, bo nie zawsze moje zestawy zgodne są z aktualnym trendem. Uważam, że powinno się nosić to co pasuje do nas i naszego stylu, a to przecież nie zawsze musi być akurat hitem mody.

Naszyjnik kupiłam jakiś czas temu ponieważ bardzo podobała mi się jego prosta forma.

Podstawą dzisiejszego zestawu jest cienki, długi kardigan, na który zwróciłam uwagę w H&M z powodu ażurowego wzoru. Takie faktury także obecnie są na czasie. Mają tę zaletę, że nie są zbyt grube, przepuszczają powietrze, a więc idealnie nadają się na jeszcze ciepłe, jesienne dni.

W zestawie wykorzystałam jako dodatek torebkę, którą dostałam niedawno w prezencie od mojej bratanicy.

Jest bardzo poręczna i pakowana, ma także długi łańcuch do noszenia na ramieniu. Można ją nosić w dzień, a także do kreacji wieczorowych.

Buty jak widzicie są na niewielkim słupku i można chodzić w nich wiele godzin, ponieważ mają w środku specjalną relaksującą wkładkę.

W trakcie sesji musiałam założyć okulary przeciwsłoneczne, ponieważ nagle wyszło niezapowiadane słońce. Niestety nie mam już swoich ulubionych okularów ESCADA, które idealnie pasowałyby do tego zestawu.

Autorką zdjęć jest Luiza Różycka.

To był bardzo przyjemny, słoneczny dzień. Pewnie jeden z ostatnich kiedy można usiąść na ławce i poprzyglądać się kamieniczkom wokół i spacerującym ludziom.

Życzę Wam, aby takich dni było jeszcze dużo. Jest to bardzo ważne szczególnie dla nas prezentujących zestawy przeważnie w plenerze.

Zapraszam na moją stronę na FB (Moda po ludzku) oraz profil na IG (balakierkrystyna).

W następnym poście przedstawię Wam moją relację z Blog Forum Gdańsk, w którym miałam przyjemność uczestniczyć.