Tak, jak zapowiadałam wcześniej, na moim profilu na IG (balakierkrystyna), dzisiaj zapoznam Was z dwoma doskonałymi maściami, które ostatnio znalazłam na stronie: https://hempking.eu/pl/masc-konopna/, tam gdzie wcześniej zaopatrywałam się w olejki CBD.

To specjalistyczne maści, które powstały na bazie naturalnych składników.

Pierwszą z nich – używa się do twarzy i szyi. Szczególnie dobrze działa na cerę naczynkową. Mam ten problem, dlatego się na nią zdecydowałam. Maść nie zawiera szkodliwych parabenów, ma bardzo delikatną konsystencję (łatwo rozprowadza się po skórze) i zapach.  Maść wzmacnia skórę i przywraca jej blask. W moim przypadku także ją nieco zmatowiła i zmiękczyła, co bardzo mi się podoba, także ze względu na łatwość nakładania na tak przygotowaną skórę makijażu. Zapakowana jest w szklany słoiczek i przykryta aluminiową przykrywką, co bardzo dobrze kojarzy się z ekologią.

Druga maść Stawocare przeznaczona jest do stosowania na stawy. To produkt stanowiący wyjątkowe połączenie naturalnych składników, w tym składników aktywnych takich jak MSM, żywokost oraz wąkrotka azjatycka. Maść na stawy zawiera także ekstrakt konopny z pełnym spektrum fitoskładników, w tym CBD. Pomaga na obrzęki, bóle i wiele dolegliwości dotyczących stawów. Bardzo pomogła mi na obrzęki nóg, które miałam po podróży samolotem. Efekt był prawie natychmiastowy, bo w ciągu godziny przestały boleć mnie podudzia, a także zniknęła z nich opuchlizna.

Próbowałam także używać jej po intensywnym i długim spacerze z kijami, czy dwugodzinnym grabieniu liści w ogrodzie. W każdym z tych przypadków maść znacznie zniwelowała ból moich kolan i stóp.

Kiedyś też jednej z nocy pobolewały mnie pięty i podudzia (podobno to częsta przypadłość osób chorych na Hashimoto). Także i w tym przypadku po posmarowaniu tą maścią odczułam znaczną ulgę.

Ponadto ta maść:

  • wspiera ochronę skóry,
  • zmniejsza ryzyko powstania blizn,
  • poprawia wygląd skóry.

Dzięki żywokostowi:

  • posiada właściwości ochronne,
  • działa łagodząco, wygładzająco i zmiękczająco na skórę.

Dzięki wąkrotce azjatyckiej:

  • wspomaga redukcję obrzęków skóry,
  • wzmacnia skórę poprzez działanie na naczynia krwionośne,
  • ma działanie łagodzące,
  • zmniejsza widoczność blizn,
  • nawadnia i wygładza skórę.

Szczerze mówiąc bardzo sobie cenię tego typu produkty, dlatego szczerze je Wam polecam.

Jednocześnie bardzo mnie cieszy, że coraz więcej polskich firm potrafi wprowadzić na rynek naturalne produkty, które pomagają, jednocześnie nie szkodząc.

Firma HEMPKING, na moją prośbę, przygotowała dla Was specjalny 20% rabat na cały asortyment z wyłączeniem oferty last minute, zestawów i waporyzatorów. Wystarczy przy zakupie wpisać kod: KRYSTYNA20.

Życzę Wam dużo zdrowia i jednocześnie zapraszam na następny post, tym razem z jesienną stylizacją.

/wpis komercyjny/