Zaprezentuję Wam dzisiaj dwa warianty zestawu z wełnianym (81% wełny) płaszczem w kolorze fuksji. Jeden z nich jest elegancki. Możemy zadać w nim szyku. Drugi – to jego nieco wygodniejsza wersja, którą na dodatek także możemy dowolnie zmieniać.

Niewielka, czarna torebeczka przyda się na telefon, klucze, maseczki , a także szminkę i okulary.

Dodatkowo powyższy zestaw składa się z kwiecistej sukienki, długich, skórzanych botków i różowych okularów przeciwsłonecznych.

Sukienkę i płaszcz znalazłam na stronie mojej ulubionej, polskiej marki Vito Vergelis. Lubię zaglądać na nią, bo zawsze można tam znaleźć dobrej jakości ubrania. Kupuję je od wielu lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam.

Dodatkowo płaszcz ma wywijane, czarne mankiety, które można odpiąć, nadając mu jeszcze bardziej elegancki charakter.

Sukienka posiada fason w literę A, a w dolnej części ma dwie falbany, które dobrze wyglądają prawie na każdej sylwetce. Bardzo lubię takie nietypowe połączenia zwiewnych, prawie letnich sukienek z ciepłym płaszczem i długimi botkami.

Teraz zmieniamy torebkę na czarno-białą.

Wkładamy także sportowe buty.

Zakładamy komfortowy, piękny czarny dres (81% wiskoza).

Na stronie marki: vitovergelis.pl dresy można wybrać także z białymi lampasami,

a bluzę zamienić na dłuższą. Można ją także potraktować jako sukienkę. Mając te wszystkie cztery rzeczy, można dowolnie nieco zmieniać swój wizerunek i za każdym razem czuć się komfortowo.

W ten sposób powstał wygodny zestaw w stylu tzw. sportowej elegancji.

Do płaszcza dobrałam szal w identycznym kolorze, aby w zimniejsze dni chronić się od wiatru.

Jak więc widzicie w łatwy sposób możemy zmienić nasze ubranie z bardziej eleganckiego na takie o charakterze sportowym.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzę Wam przede wszystkim dużo zdrowia, radości z bliskich, a także zakończenia wszystkich trosk związanych z pandemią.