W poprzednim poście stylizacyjnym obiecałam Wam, że zaprezentuje się także w drugim jesiennym płaszczu, który znalazłam na stronie dlakobitki.pl.

Tym razem płaszcz jest w kolorze khaki/oliwka i pikowany jest po skosie, co optycznie znacznie lepiej wyszczupla sylwetkę niż pikowanie w poprzek.

Dlatego szczególnie, jeśli nosimy większe rozmiary, weźmy to pod uwagę przy kupnie płaszcza, czy kurtki.

Płaszcz połączyłam z ciemnoróżowymi dodatkami, aby go nieco ożywić. Bywa, że późna jesień jest bardzo ponura, dlatego powinnyśmy zrobić wszystko, aby stała się radosna.

Płaszcz jest cieplutki. Na dodatek posiada dosyć szeroki kołnierz, który ochroni nas przed mrozem i wiatrem.

Podobnie, jak poprzedni płaszcz, jest bardzo lekki i także można go łatwo zwinąć i wsadzić do torby podczas podróży samochodem..

Czapka, którą mam na sobie także pochodzi ze strony: dlakobitki.pl. Można je tam kupić także w innym kolorze.

Oryginalne w kształcie okulary (Dior) pasują do czapki i szalika, oraz świetnie osłaniają moje oczy przed ostrym słońcem.

Długie czarne, skórzane kozaki, oraz czarna pojemna torebka dopełniają zestawu.

W sklepie internetowym: dla kobitki można także kupić wiele innych, dobrej jakości ubrań. Ja zachwyciłam się pięknymi, obecnie tak bardzo modnymi, bluzkami wiązanymi przy dekolcie w kokardy.

Czerwona i biała szczególnie przypadły mi do gustu.

Do granatowej – dobrałam tam także żółtą, bardzo kobiecą spódnicę. Są takie także w innych kolorach. Na dodatek można na tej stronie kupić duże rozmiary ubrań, co niestety obecnie jest trudno osiągalne w sklepach. Ta polska marka bardzo przypadła mi do gustu ze względu na jakość, ale także na w miarę przystępne ceny. Zajrzyjcie tam, a sami się o tym przekonacie.

Na dzisiaj to tyle. Życzę Wam udanych zakupów i dużo zdrowia.

/wpis komercyjny/