Długie sukienki uszyte z delikatnych materiałów są ostatnio bardzo na czasie. Nie zawsze jednak dobrze wyglądają na danej figurze. Ponieważ nie jestem fanką modnych rzeczy noszonych za wszelką cenę, dzisiaj pokażę Wam, jak można jednocześnie być modnym, a zarazem znaleźć sposób na dopasowanie takich ubrań do naszych możliwości. Nie oznacza to oczywiście, że na siłę macie te modne rzeczy nosić. Jeśli nie da się z tym nic zrobić i wyglądacie fatalnie, lepiej tego nie robić.

A zatem zapraszam Was na jesienny spacer.

Moja figura jest filigranowa, więc długa sukienka nieco mnie przytłacza,

dlatego pokazałam ją w dzisiejszym zestawie jako spódnicę, z butami na wysokim obcasie.

Sesja zdjęciowa, którą realizowała Luiza Różycka odbyła się w jednym z wrocławskich parków w samo południe.

Ponieważ nie było jednak zbyt ciepło, postanowiłam zaprezentować Wam, jako odzienie zewnętrzne, następną moją bluzę, a właściwie tym razem bluzo-płaszcz.

Ma twarzowy kolor i jest bardzo wygodna i ciepła.

Na dodatek można ją także dowolnie upiąć na sylwetce.

Oby jak najdłużej trwały takie słoneczne i ciepłe jesienne dni.

Moim zdaniem ten zestaw jest o wiele ciekawszy niż sama sukienka. Dlatego czasem zanim zaczniemy bezmyślnie naśladować modne trendy, zastanówmy się, jak je pokazać z korzyścią dla nas samych, bo lepiej być mniej modną, niż śmieszną.

sweter – Solar, bluzo-płaszcz – VUBU, sukienka – Click Fashion, buty – Turcja, torba czarna – Furla, torba pomarańczowa – nn, okulary przeciwsłoneczne – Brendel, naszyjnik – nn.

I na koniec rada: jeśli chcecie pozbyć się bólu gardła, wystarczy zaparzyć (gotujemy 5 minut) łyżkę korzenia suszonej jeżówki i wypić 3 filiżanki dziennie. Na mnie podziałało fantastycznie. Po dwóch dniach nie było śladu po bólu.