Niestety także w lecie zdarzają się chłodniejsze dni i wtedy trzeba mieć w szafie coś, co nas odpowiednio ogrzeje. Dobrze, aby było to ubranie lekkie i kolorowe, bo mamy przecież lato i nie będziemy dobrze wyglądać w swetrze, który nosimy zimą czy jesienią.

Idealnym rozwiązaniem jest lekka bomberka, którą można nosić zarówno z T-shirtem, jak i koszulową bluzką. Dzisiaj wykorzystałam w stylizacji obie wersje na raz, aby jednocześnie zaprezentować Wam ciekawe połączenie wzorów, które obecnie jest bardzo na czasie.

Tą piekną, kolorową bomberkę znalazłam na stronie cacofoniamilano.com. To marka, którą założyły dwa lata temu siostry z Warszawy. Rozwijają ją z pomocą przyjaciół i Taty. Są to ubrania inspirowane w dużej mierze sztuką –  zarówno klasyków, jak i młodych artystów. Wzory pojawiają się nie tylko na bluzach, koszulkach, szalach i torbach, ale także na uwielbianych przez ich klientów i obecnie bardzo modnych bomberkach. Zajrzyjcie na stronę i zobaczcie w jakich pieknych kolorach i wzorach można je tam znaleźć.

Ubrania szyte są na zamówienie w Łodzi z polskich materiałów. Marka nie produkuje dużych stocków magazynowych, a część wzorów jest zaprojektowana  ręcznie przez młodych artystów.

Zapewniam Was, że taką bomberkę może nosić zarówno bardzo młoda dziewczyna, jak i dojrzała kobieta.

Dobrze wygląda w wersji sportowej, ale także świetnie nadaje się na wieczorowe wyjście z jednolitą bluzką, czarnymi spodniami i szpilkami.

Okulary przeciwsłoneczne w kolorze błękitu ciekawie współgrają z kolorami zestawu.

Na terenie Zamku Topacz we Wrocławiu można dobrze zrelaksować się, a także nasycić wzrok pięknymi kwiatami lub zapatrzyć się, podobnie jak ja, na wodę ogromnego stawu.

Autorką sesji zdjęciowej jest Luiza Różycka.

Te przepiękne bomberki można także obejrzeć na FB (Cacofonia Milano) oraz na IG (cacofoniamilano). Naprawdę warto tam zajrzeć.

Zapraszam Was na następny post.

/wpis komercyjny/