Kostium, który Wam dzisiaj pokażę ujął mnie przede wszystkim świeżymi, wiosennymi kolorami. Na stronie, na której go znalazłam (kama-elite.pl) jest wiele takich wielobarwnych ubrań. Na dodatek można tam zestawić dowolną marynarkę z wybraną spódnicą i samej stworzyć wymarzony kostium. Mam nadzieję, że ten, który skompletowałam, przypadnie Wam do gustu.

Możliwość tworzenia autorskich zestawów powoduje, że często wracam do tego sklepu, szczególnie robiąc wiosenne zakupy. Na dodatek dzisiaj udało mi się także załatwić dla Was rabat 15% na wszystkie produkty w regularnej cenie, ważny do 31. lipca. Aby go uzyskać, wystarczy użyć kodu: KB2017.

Na dzisiejszą sesję zdjęciową zostałam zaproszona do niewielkiego wrocławskiego Hotelu Grape, gdzie Luiza Różycka zrobiła mi przepiękne zdjęcia.

Zwróćcie uwagę na kolorową ołówkową spódnicę, która dodaje kostiumowi pazura i niesamowicie go ożywia.

Kostium uszyty jest z przewiewnych materiałów z dużą ilością bawełny w składzie (95% bawełna i 5%elastan) i nosi się komfortowo nawet w bardzo upalne dni.

W taką pogodę miło schronić się na tarasie.

Do spódnicy można dopasować bluzkę we wszystkich uwidocznionych na niej kolorach. Dzisiaj postawiłam na biel.

Do kostiumu dodałam neonowe szpilki, a także

jaskrawo-pomarańczową kopertówkę, oraz

okulary przeciwsłoneczne z zielonymi szkłami.

Z przyjemnością zjadłyśmy tu smaczny obiad i odpoczęły po sesji przy kawie.

Myślę, że wrócę tu jeszcze na niejedną sesję.

Mam nadzieję, że ten wiosenny kostium skradł Wam serca. Moim zdaniem nie można być w nim nie zauważoną, więc przede wszystkim polecam go kobietom, które nie lubią być niewidzialne.

Zapraszam Was również na moją stronę na FB (Moda po ludzku) oraz profil na IG (balakierkrystyna).

Mam także nadzieję, że przeczytaliście już moją książkę “Dojrzała Elegancja”. Jeśli jeszcze nie – to podpowiadam, że tutaj można poczytać o niej recenzje, a także kupić ją najtaniej.

(wpis komercyjny)