Zgodnie z tradycją, każda z nas chce wyglądać w czasie świąt olśniewająco. Zazwyczaj szukamy ubrania, które podkreśliłoby uroczysty charakter tych dni. Mam nadzieję, że i mnie udało się tym razem tego dokonać.

Szukając sukienki zajrzałam na stronę emoi.pl, wiedząc, że zawsze mogę tam znaleźć coś na naprawdę uroczyste okazje. To jedna z moich ulubionych w 100% polskich marek szyjących eleganckie i dobrej jakości  sukienki. Na dodatek świetnie leżą praktycznie na każdej figurze i w każdym rozmiarze oraz co jest także dla mnie ważne ich ceny są adekwatne do ich jakości.

Czerwony kolor, fason sukienki oraz pięknie zdobione koronką ramiona i tiulowe wykończenie rękawów zachwyciło mnie na tyle, że nie wahałam się, aby ją zamówić.

Spójrzcie także na delikatne wykończenie pleców.

Jednym słowem ta sukienka jest wprost idealna na taką okazję.

Dodałam do niej małą kopertówkę oryginalnie i kolorowo wykończoną.

Czarne szpilki z lakierowanymi noskami podkreślają uroczysty charakter kreacji.

Najbardziej podobają mi się w tej sukience wykończenia rękawów. Przyznam szczerze, że jeszcze nie widziałam tak oryginalnego i zwracającego uwagę zdobienia.

Autorką światecznej sesji zdjęciowej jest IlonaCelina.com, a miejsce na nią udostępnił nam DH Renoma, za co serdecznie dziękuję.

Mam nadzieję, że moja świąteczna kreacja przypadła Wam do gustu. Można ją kupić tutaj.

Jednocześnie informuję, że z kodem MODAPOLUDZKU otrzymacie rabat -15% na wszystkie produkty EMOI w cenach regularnych (także na nowości Celebration), ważny do 1.01.2019 włącznie. To świąteczny prezent od firmy.

Ponieważ jest to już ostatni post przed Świętami chciałabym Wam życzyć zdrowych, spokojnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia.

Zapraszam Was także na moją stronę na FB (Moda po Ludzku) oraz profil na IG (balakierkrystyna).

/wpis komercyjny/