Dzisiaj obchodzimy Dzień Matki  i postanowiłam z tej okazji pokazać kilka starych zdjęć z rodzinnego albumu. Poniżej na zdjęciu Mama mojej Mamy Ludwika Kobieta, która była moją Babcią. Zawsze bardzo piękna i elegancka a jednocześnie wspaniała, pełna serca i ciepła Babunia.

     Na następnej fotografii moi kochani Rodzice: Halina i Józef. Niestety od wielu już lat nieżyjący.

 
Ta szykowna i piękna kobieta na poniższym zdjęciu była moją Mamą. Miała na sobie aksamitną, wieczorową suknię oraz jasno- fioletowy, szyfonowy szal. Wpięty kwiat był w nieco ciemniejszym odcieniu fioletu.. W uszach miała kolczyki z brylantami. Tak wyglądała w wieku średnim.
Na tej fotografii Mama pozuje na ławce w Parku Łazienkowskim w Warszawie.

Na zdjęciu poniżej ja i mój brat bliźniak wraz z Mamą na wiosennym spacerze w Łazienkach w Warszawie, gdzie przez wiele lat mieszkałam.

Na koniec zdjęcie Mamy na pl.Konstytucji w Warszawie. Zwróćcie uwagę, że był to początek lat 60-tych kiedy w sklepach z odzieżą były pustki lub niezbyt eleganckie ubrania.

Moja Mama jednak zawsze bardzo dbała o swój dopracowany wygląd. Miała naturalnie rude włosy.
Pamiętam, że sukienka, którą miała na sobie miała tło ecru a na nim namalowane zielone i złocisto- rude
kwiaty. Uszyła ją u krawcowej na miarę. Na dłonie zakładała rękawiczki aby słońce nie niszczyło jej delikatnej skóry rąk. Była mamą trojga dzieci a mimo to zawsze znalazła czas aby o siebie zadbać.

Dbajcie o swoje Mamy a dzisiaj z okazji ich Świeta uściskajcie je serdecznie i koniecznie powiedźcie im, że je kochacie,bo życie jest bardzo kruche i możecie nie zdążyć.