Dzisiaj pokażę Wam płaszcz, który można nazwać “Mercedesem wśród płaszczy”, ponieważ nie tylko jest bardzo starannie uszyty, ale także  z bardzo dobrej jakości  materiału i na dodatek ma piękny kolor.

Znalazłam go w sklepie internetowym polskiej firmy https://caterina.pl/. Mam kilka ubrań i dodatków tej marki i jeszcze nigdy nie zawiodłam się na nich.

Ten puchowy (wypełnienie 100 % puch), pikowany płaszcz zapinany jest z przodu na suwak i co jest bardzo ważne z tyłu ma trzy tunele umożliwiające odpowiednie dopasowanie do sylwetki.

Po bokach ma kieszenie zapinane na suwak z odpinanymi elementami ozdobnymi.

Kolor płaszcza w słońcu wydaje się nieco jaśniejszy, co powoduje, że jesteśmy widoczne z daleka i stajemy się wspaniałą, kolorową plamą na tle szaro-burej jesieni.

Płaszcz ma także ciepły kaptur, który chroni głowę przed wiatrem, mrozem i ewentualnym śniegiem.

Ten model ma w komplecie także dekoracyjny pasek, który moim zdaniem nadaje mu charakteru. Płaszcz zestawiłam z brązowymi i pomarańczowymi dodatkami (buty i torebkę kupiłam na mojej grupie sprzedażowej).

Tą bardzo ciepłą czapkę zrobiła własnoręcznie i przysłała mi w mikołajkowym prezencie jedna z czytelniczek mojego bloga (dziękuje Krysiu).

Ten cudowny płaszcz można kupić tutaj  i na dodatek obecnie – z bardzo dużą ponad 1000 PLN zniżką.

Muszę zaznaczyć, że czuję się w nim doskonale, również dlatego, że nie dość, że jest bardzo ciepły, to na dodatek bardzo lekki. Oczywiście z racji tego, że jest puchowy, troszeczkę mnie pogrubia, ale przymykam na to oko, bo przecież ważniejsze jest zdrowie.

Po wyjściu z domu oczywiście zakładam maseczkę.

To tyle na dzisiaj. Mam nadzieję, że ten piękny, zimowy płaszcz przypadł Wam do gustu. Do usłyszenia w czwartek na moim kanale na You Tube. Będę mówiła o tym, jak ubrać się na Wigilię i Święta.

/wpis komercyjny/