Jak wiecie zawsze wiele czasu poświęcam na dobranie odpowiednich kosmetyków do twarzy. To w końcu najbardziej “reprezentacyjna” i najbardziej widoczna część naszego ciała. Dlatego po długim namyśle zdecydowałam się właśnie na ten a nie inny zakup. Gdy nowe kosmetyki do mnie dotarły, przede wszystkim zachwyciły mnie swoim zapachem. Czułam go jeszcze długo po otwarciu kartonu.

Otóż w sklepie NUTRIDOME pojawiła się nowa marka – AGGIE i koniecznie musiałam ją wypróbować, tym bardziej że jest specjalnie skierowana do osób po 50- tym roku życia.

Mój wzrok przyciągnęło także estetyczne opakowanie produktów. Na stronie https://nutridome.pl  wybrałam te kosmetyki, które były mi aktualnie najbardziej potrzebne.

Krem do twarzy z kolagenem znakomicie wpłynął na stan mojej skóry. Ma bardzo łatwą do rozprowadzenia konsystencję i bardzo szybko się wchłania. Krem umieszczony jest w szklanym słoiczku (ekologicznie) i bardzo łatwo aplikuje się go na skórę. Można to zrobić drewnianą szpatułką lub po prostu palcem.

Oczywiście bardzo przydatny jest także rozświetlający krem do twarzy. Używając go, nie musimy stosować bazy pod makijaż. Krem bardzo dobrze wchłania się w skórę i doskonale ją wygładza, a także moim zdaniem dobrze zabezpiecza ją przed zimnem i wiatrem.

Ma lekką konsystencję i nadaje skórze przyjemny rozświetlający kolor. Jestem bardzo z niego zadowolona.

Lubię także używać punktowego rozświetlacza w sztyfcie. Można nim bardzo łatwo rozjaśnić dowolną partię twarzy, czy szyi. To, że rozświetlacz jest w sztyfcie znacząco ułatwia jego użycie i przechowywanie w torebce.

Od jakiegoś czasu używam także różu w sztyfcie, bo jest to dużo wygodniejsze, niż w pudrze. Moim zdaniem różem w tej formie można bardziej precyzyjnie pokryć odpowiednie miejsca na policzkach i twarzy. Może pamiętacie, że nasze babcie używały do tego celu szminek. Obecnie mamy specjalny kosmetyk temu dedykowany. Na pewno daje dużo lepszy efekt, niż pomadka wcierana w skórę. Aplikacja różo jest ułatwiona, a opakowanie pozwala na bezpieczne umieszczenie go w codziennej torebce.

Na koniec skusiłam się na wspaniałe kolagenowe serum pod oczy. Uważam, że co jakiś czas powinnyśmy go używać, szczególnie w zimie. Stosuję je zawsze przed snem i rano budzę się bez opuchlizny i zasinień pod oczami i z wygładzoną skórą.

Dawkuje się je pipetą, co jest bardzo łatwym sposobem na jego aplikację na skórę.

Jednym słowem jestem bardzo zadowolona z tych kosmetyków i szczerze Wam je polecam. Produkty są dostępne: https://nutridome.pl/.

/wpis komercyjny/