Bardzo lubię sukienki, które mogą służyć mi w wielu okolicznościach. Dzisiaj pokażę Wam jedną z nich. To sukienka, w której można chodzić na co dzień, a także wybrać się na większą uroczystość.

Wszystko zależy od dodatków.

Tą przepiękną koralową sukienkę znalazłam na stronie sklepu internetowego tutaj polskiej marki emoi.pl. Nie pierwszy raz tu zajrzałam i znalazłam coś, co mnie zachwyciło, ale także może służyć mi na wiele okazji.

Dodałam do niej koronkową torebkę retro w kolorze granatowym, co jeszcze bardziej podkreśla jej kolor.

Granatowe szpilki i korale uzupełniają całość zestawu. Bardzo odpowiada mi długość sukienki. W większych rozmiarach – jest odpowiednio dłuższa i na pewno mile widziana przez dojrzałe kobiety. Sukienka dostępna jest do rozmiaru 50.

Sukienka posiada fason, który delikatnie poszerza ramiona, co w moim przypadku służy proporcjom mojej sylwetki. W sklepie dostępne są także 2 sukienki o tym samym fasonie z gładką falbaną tutaj (w tym granatowa).

Ponieważ kwiecień to miesiąc zróżnicowanej pogody, na tej samej stronie sklepu znalazłam wiosenny płaszcz tutaj, który idealnie do niej pasuje.

Na dodatek, dzięki prostemu, klasycznemu fasonowi podkreśla elegancję stroju.

Bardzo dobrze się w nim czuję, bo pasuje do dodatków, a poza tym stwarza ciekawy kolorystyczny kontrast dla sukienki.

To bardzo wygodny zestaw, w którym można iść zarówno z wizytą, jak i na spacer (oczywiście zmieniając buty).

Szczególnie podobają mi się  klapy płaszcza, bo bardzo ładnie układają się na sylwetce.  Tutaj podaję wszystkie potrzebne linki: emoi.pl, koralowa sukienka, granatowy płaszcz.

Autorką zdjęć jest IlonaCelina.com.

A Was zapraszam na moją stronę na FB (Moda po ludzku) a także profil na IG (balakierkrystyna).

/wpis komercyjny/