Jutro wybieram się do  Łodzi na zaproszenie firmy Monnari a także Domodi.pl .
Szczegóły spotkania poniżej cyt:

 

 

Autorki najciekawszych blogów o modzie i liderki Domodi w sesji zdjęciowej Monnari

Już niedługo – 16 marca, odbędzie się niezwykła sesja zdjęciowa najnowszej kolekcji Monnari na wiosnę i lato 2013. Stylizacje stworzą autorki wybranych, najciekawszych w opinii Domodi.pl i Monnari blogów o modzie (poniżej przedstawiamy ich listę – koniecznie odwiedźcie ich blogi i fan page na facebooku). To nie koniec niespodzianek – autorki stylizacji wcielą się w role modelek i staną przed obiektywem profesjonalnego fotografa od lat współpracującego z Monnari!

Monnari wiosna-lato 2013

Do autorek dołączą dwie przedstawicielki społeczności Domodi.pl:

Liderka, czyli najbardziej popularna użytkowniczka Domodi, najchętniej odwiedzana przez inne użytkowniczki autorka największej liczby zestawów na Domodi.pl , laureatka konkursów i najbardziej zaangażowana w naszej społeczności osoba pod względem liczby dyskusji  – Candywatch. Zobacz profil Candywatch, zobacz ranking liderów Domodi.pl.

Laureatka konkursu na najpiękniejszy zestaw Monnari, który rozpoczął się 7 marca, a kończy 10 marca (w niedzielę). W poniedziałek (11 marca 2013) ogłosimy jego wyniki. Wejdź na stronę www konkursu i weź udział w konkursie.

Monnari wiosna – lato 2013

Jaki jest cel imprezy? Zabawa! Zdjęcia z sesji będą pamiątką dla uczestniczek. Modelki same zdecydują o losie swoich fotografii, my mamy nadzieję pokazać wam co najmniej wybrane z nich na naszym blogu i profilu na facebooku. Z pewnością przedstawimy wam film “backstage”, by podzielić się z całą społecznością Domodi niezwykłą atmosferą zabawy z modą, zabawy ze stylem i wymianą spostrzeżeń o trendach i kolekcji tej niewątpliwie najlepszej w ostatnich latach polskiej marki odzieżowej, jaką jest Monnari.

Monnari wiosna – lato 2013

Poznaj blogi naszych ulubionych autorek, z którymi spotkamy się w Łodzi (w kolejności alfabetycznej imion autorek):

źródło: facebook.com/podszewka
źródło: facebook.com/agata.agatiszka

 

źródło: facebook.com/anastazja.borowska
źródło: Fashioneria.blogspot.com
źródło: efektyuboczne.blogspot.com
źródło: balakier-style.pl
źródło: facebook.com

 

źródło: facebook.com
Relację ze spotkania i zdjęcia pokażę Wam na blogu, jak tylko znajdę się w ich posiadaniu.
W przyszłym tygodniu zostałam również zaproszona do Warszawy  ale to niespodzianka.
Serdecznie pozdrawiam.
/wpis komercyjny/