Zapewne nie byłoby dzisiejszego postu, gdyby nie pewne spotkanie po latach. Otóż miesiąc temu spotkałam bardzo długo niewidzianą przeze mnie koleżankę z dawnej pracy. To osoba zawsze bardzo zapracowana, perfekcjonistka, która poświęca pracy wiele godzin dziennie i przez to czasem zapomina o sobie. Kiedy ją zobaczyłam, na początku myślałam, że jest po paromiesięcznym urlopie, lub w ogóle nie pracuje. Wyglądała promiennie. Jej cera i włosy bardzo się poprawiły, a także stała się mniej nerwowa i wyglądała na bardzo wyluzowaną.

Kiedy zapytałam co spowodowało te zmiany, powiedziała mi, że od jakiegoś czasu zażywa naturalne suplementy. Bardzo się tym zainteresowałam, nie tylko ze względu na jej do pozazdroszczenia wygląd i energię, ale także dlatego, że od jakiegoś czasu szukałam czegoś wzmacniającego moją odporność, ze względu na ostatnio gnębiące mnie schorzenia. Nie będę się nad tym rozwodzić, bo nie jest tu na to czas i miejsce, natomiast postanowiłam przedstawić Wam suplementy, które mi poleciła, bo po miesięcznej kuracji nimi czuje się i wyglądam podobnie, jak moja dawna koleżanka. Może więc ktoś z Was także z nich skorzysta.

To w pełni naturalne suplementy (witaminy i mikroelementy) oddziaływujące na DNA , co spowalnia proces starzenia się. Suplementy znajdują się w dwóch pojemnikach, ponieważ używa się je o różnych porach dnia. AM – w czasie śniadania, a PM – w czasie kolacji.

Suplementy zawarte w AM Essentials uwalniają składniki, które podnoszą poziom energii organizmu. Powoduje to zwiększenie sprawności umysłowej i zdolności koncentracji. Rzeczywiście zauważyłam, że po mniej więcej tygodniu zażywania go zwiększyła mi się zdolność koncentracji, a także miałam wrażenie, że myśli same przychodzą mi z łatwością do głowy.

Z kolei składniki kompleksu PM Essentials przywracają organizmowi równowagę i przygotowują go do snu, dającego pełny wypoczynek. Zaczęłam znacznie szybciej zasypiać i mocniej spać, a rano czuję się wypoczęta i budzę się bez budzika, co wcześniej było nie do pomyślenia.

Aby nie pomylić tabletek wyprodukowano je w różnych kolorach. Te białe zażywa się rano (2 szt),

a te pomarańczowe – wieczorem (2 szt). W każdym z pojemników jest 60 tabletek.

Te unikalne suplementy diety zostały stworzone pod kierownictwem doktora Vincenta Giampapa, amerykańskiego lekarza, specjalisty w zakresie medycyny przeciwstarzeniowej, który w tym roku został nominowany do Nagrody Nobla za prace nad komórkami macierzystymi.

Jeśli chodzi o mnie, muszę szczerze napisać, że te suplementy “postawiły mnie na nogi”. Oczywiście ich używanie zawsze powinno skonsultować się z lekarzem. Suplementy można kupić u przedstawiciela firmy Anny Goździk tel. 695 189 960. Na stronie: annagozdzik.jeunesseglobal.com, znajduje się również oferta innych ciekawych produktów.

Miłego dnia.

/wpis komercyjny/