Ostatnio w tym sklepie wyposażyłam w ubrania na wakacje moją klientkę. Kiedy zobaczyłam jak duży jest tam wybór ubrań i jakie są ich kolory, to natychmiast zdecydowałam się również na ubranie tam siebie bo przecież wakacje za pasem a i na wyjazd do Nowego Jorku przyda się trochę nowych ubrań. Chodzi o sklep Quiosque /czytaj Kiosk/, który mieści się we Wrocławiu w Galerii Arkady. Powiem Wam, że można w nim bez trudu skompletować wiele fajnych zestawów. Zaczęły się też przeceny i można tam kupić ubrania w bardzo przystępnych cenach. Zdecydowałam się i tym razem ulec bardzo kobiecemu stylowi marynistycznemu, który idealnie nadaje się na wiosnę i lato.

E9

E16

Ten port z jachtami, to jeszcze nie miejscowość wakacyjna, tylko przystań we Wrocławiu. Czułam się tutaj jednak bardzo urlopowo.

E1

Jak widzicie na zdjęciach mój zestaw idealnie wpasował się w tę atmosferę /marynarskie kolory i wzór na  bluzce/.

E2

Szafirowe spodnie i szalik jeszcze bardziej ożywiły stylizację.

E19

Czerwony, bawełniany płaszcz poddał się porywom wiatru a Luiza świetnie uchwyciła ten moment na zdjęciu.

E12

Cały wystrój restauracji nawiązuje także do stylu marynarskiego. Ta dbałość o szczegóły bardzo przypadła mi do gustu, bo lubię jak pasują do siebie wszystkie elementy wystroju. Przy okazji zjadłam pyszne ravioli, które tu serwują.

E15

Długi czerwony naszyjnik i buty w kolorze spodni pozwoliły optycznie wyszczuplić i wydłużyć moją sylwetkę.

E3

Do koloru spodni dobrałam także dość pojemną i wygodną torebkę.

E8

Bardzo lubię taki fason płaszcza /bez kołnierza/, ponieważ szyja wydaje się w nim dłuższa a także jest bardzo wygodny do noszenia wszelkiego rodzaju szali.

E5

Autorką zdjęć jest Luiza Różycka.

Mam nadzieję, że ten bardzo kolorowy zestaw przypadł Wam do gustu.

Miejsca na sesję zdjęciową użyczyła nam wrocławska restauracja OK WINE BAR /ul.Księcia Witolda 1/.