Dzisiaj chciałam Wam pokazać sukienkę mającą fason, który nadaje się na każdy rodzaj sylwetki, ponieważ dzięki kopertowemu zapięciu można dowolnie dopasować ją do figury.

Niestety, nie wiem dlaczego, tego rodzaju sukienki oferowane są przez nasz handel bardzo rzadko.

Dlatego moją kupiłam na stronie: vitovergelis.pl od  razu w dwóch wersjach kolorystycznych. Jak myślicie, jaki kolor wybrałam jako drugi?

Historia firmy VITO VERGELIS sięga 1955 roku. To polska i na dodatek wrocławska firma, która oferuje stroje biznesowe, wizytowe oraz mniej formalne propozycje na weekend. Na uwagę zasługuje szczególnie bogata oferta okryć wierzchnich – eleganckich i sportowych kurtek oraz luksusowych płaszczy szytych z ekskluzywnych materiałów.

W najnowszej kolekcji “wpadł mi w oko” także przepiękny, elegancki, granatowy kombinezon, który nadaje się nawet na bardzo uroczyste okazje i świetnie modeluje sylwetkę. Nie wiem, czy dam radę mu się oprzeć :).

Aby złagodzić nieco intensywny kolor sukienki, dodałam do niej białe wiosenne dodatki : kopertówkę, szpileczki oraz okulary przeciwsłoneczne.

Pogoda zdecydowanie poprawiła się i wreszcie mogłam Wam pokazać część Wrocławia, którą lubię najbardziej.

Spacer nad rzeką zdecydowanie mi służy. Tym razem była ze mną Luiza Różycka, która jednocześnie jest autorką dzisiejszej sesji zdjęciowej.

Przy okazji spotkania przypomniałyśmy sobie czasy, kiedy razem robiłyśmy zdjęcia na bloga, a także sesje zdjęciowe do mojej niedawno wydanej książki “Dojrzała Elegancja”. Jestem jej bardzo wdzięczna za współpracę przy książce, bo piękne zdjęcia jej autorstwa zdecydowanie dodały jej blasku.

Ponieważ dzisiejsze słońce mocno odbijało się od wody, musiałam chronić oczy okularami przeciwsłonecznymi. Wybrałam je w kolorze białym tak, aby pasowały do pozostałych dodatków.

Mam nadzieję, że przepiękne widoki Wrocławia w tle zachwycą Was podobnie, jak kolor sukienki.

Zapraszam Was serdecznie na moją stronę na FB (Moda po Ludzku) oraz profil na IG (balakierkrystyna).

(wpis komercyjny)