Myślę, że po kilku miesiącach spędzonych w domu i noszeniu na okrągło dresów, czy piżam lub szlafroków, jesteśmy stęsknione za bardziej kobiecym wyglądem. Moim zdaniem to właśnie sukienki pozwalają nam wyglądać najbardziej kobieco.

Dlatego postanowiłam dzisiaj o nich napisać. Poza tym sukienki mogą pełnić bardzo wiele funkcji. Na przykład ta na powyższym zdjęciu – wyszczupla.

Znalazłam je na stronie e-sukienki.pl i powiem Wam, że ta musztardowa (na zdjęciu powyżej) bardzo przypadła mi do gustu.

Nie wiem czy wiecie, że kolor pomarańczowy, to jeden z najbardziej sprzyjających naszej cerze kolorów. Wyglądamy w nim promiennie i energetycznie.

Znalazłam też tutaj sukienki, które bardzo dobrze wyglądają na nieco pełniejszej figurze. Głębokie cięcie dołu wyszczupla i wydłuża optycznie figurę.

Na stronie: https://e-sukienki.pl/kategoria/sukienki-na-wesele jest także spory wybór sukienek  na większe uroczystości. Ta z wydłużonym tyłem ciekawie wyszczupla sylwetkę.

Sukienki kopertowe, to sukienki, które najbardziej sprzyjają pełnym figurom. Niestety rzadko można spotkać je w sprzedaży. Tu jednak jest ich spory wybór. Zobaczcie jak pięknie układa się na figurze ta czerwona.

Można tu także znaleźć letnie, codzienne sukienki, a także takie, które nadają się do pracy. Modna kolorystyka i wzornictwo przyciągnęły także moją uwagę.

Nie zabrakło tu także obecnie bardzo modnych i sprzyjających niemalże każdej figurze kombinezonów w mocnych kolorach. To świetna alternatywa dla sukienek i dla kobiet, które zdecydowanie wolą spodnie.

Mam nadzieję, że moje propozycje Wam się spodobały. Po resztę odsyłam na stronę: https://e-sukienki.pl/kategoria/sukienki-wieczorowe, gdzie możecie wybrać dla siebie coś odpowiedniego.