Zapewne z FB i IG wiecie, że sporo czasu pochłaniają mi ostatnio szkolenia i warsztaty, które przeprowadzam w różnych miejscach Polski. Tym razem zostałam zaproszona do Przyworów pod Opolem, gdzie miałam przyjemność spotkać się tam z okolicznymi mieszkańcami (oprócz kobiet było też dwóch Panów).

W zabytkowej salce (dawnej) stacji kolejowej spotkało się tu kilkanaście zainteresowanych moimi warsztatami osób.

Ponieważ byliśmy w niewielkim gronie, mogłam przeprowadzić także indywidualne konsultacje dotyczące wizerunku.

Panie bardzo chętnie w tym uczestniczyły zadając dużo pytań i jednocześnie doskonale bawiąc się (była bardzo wesoła atmosfera).

Każda z nich mogła przekonać się jakie popełnia w tej materii błędy i jak można je naprawić.

Tutaj pokazuję, jak znaleźć prawidłową długość sukienki, czy spódnicy.

Pozostałe Panie chętnie uczestniczyły w omawianiu poszczególnych sylwetek w praktyce.

Każda z nich (na zdjęciu organizatorka spotkania) starała się zapamiętać porady odpowiednie dla swojego rodzaju figury.

Dobierałam również kolorystykę ubrań do karnacji skóry.

Na koniec zajęłam się również wizerunkiem jednego z dwóch mężczyzn, którzy także tam byli obecni (na zdjęciu powyżej fotograf, dzięki któremu otrzymałam powyższe zdjęcia).

Jeszcze raz serdecznie dziękuję organizatorom za możliwość poprowadzenia tak przemiłych warsztatów. Tutaj można zobaczyć relację z warsztatów umieszczoną w tamtejszej e-gazetce. Cieszy mnie, że coraz więcej kobiet w małych miejscowościach interesuje się wizerunkiem i możliwościami jego zmiany. Myślę, że niebawem będą lepiej ubrane, niż kobiety w większych miastach :))))).

Jest mi także bardzo miło, że niedawno wydana przeze mnie książka “Dojrzała Elegancja” ma swoje stałe miejsce w Bibliotece w Przyworach.

Jeżeli ktoś z Was chce uczestniczyć w takich warsztatach, wystarczy zorganizować salę i mnie zaprosić. Na pewno także uda nam się wynegocjować korzystne warunki finansowe.

/wpis komercyjny/