Serdecznie witam Was po urlopie. Jak to zwykle po przyjeździe bywa, zwaliło się na mnie trochę zaległych spraw, dlatego relacja z niego będzie nieco opóźniona.

Za to dzisiaj pokażę Wam wygodny codzienny zestaw, w którym często wybieram się na zakupy do Centrum Wrocławia.

Lekka kurtka i bluza dają mi dużą swobodę ruchu.

Brązowe okulary przeciwsłoneczne (Jil Sander) nie dość, że sa bardzo twarzowe, to na dodatek chronią oczy przed ostrym, zimowym słońcem.

Bardzo lubię zaglądać do Centrum Wrocławia, bo jest tu bardzo dużo sklepów, restauracji i kawiarenek i ciągle coś się dzieje. A ruch, to przecież mój żywioł.

Zawsze zabieram wtedy ze sobą jedną z największych toreb, jakie posiadam – moją ukochaną skórzaną “Pradę”.

Jest niezniszczalna i  choć niestety zbyt duża do mojej filigranowej sylwetki, jest bardzo pakowana i można do niej schować naprawdę spore zakupy.

Krótkie kozaki z firmy Gerry Weber idealnie sprawdzają się na obecną pogodę. Ich bardzo dobra konstrukcja pozwala biegać w nich wiele godzin. Pasują także dobrze do niebieskich dżinsów), które w tym sezonie warto modnie podwinąć.

Leciutka kwiecista kurtka da się w minutę złożyć w mały pakunek i schować do torebki, co w znacznym stopniu ułatwia zakupy.

Autorka sesji zdjęciowej jest Luiza Rózycka.

Zapraszam Was także na audycję radiową z moim udziałem. Mówię w niej między innymi o grupie, którą założyłam niedawno na FB (Porządki w szafie – Porządki w szafie – Krystyna Bałakier), i która bardzo dynamicznie się rozwija.

Pozdrawiam Was serdecznie i wkrótce zapraszam na nowy post.