Przestawienie czasowe (6 godzin różnicy) po pobycie w Nowym Jorku nie przyszło mi tym razem łatwo. Może to wina pogody, która nie zachęca do zbytniej aktywności. Aby sobie poprawić nastrój postanowiłam jednak zajrzeć do mojego ulubionego sklepu (Quiosque), aby zaopatrzyć się już w coś odpowiedniego na wizytę w teatrze, Andrzejki lub nawet na zbliżające się szybkimi krokami święta.

zajawka

Luiza Różycka (autorka zdjęć) postanowiła tym razem zrobić zdjęcia nocnego Wrocławia.

Wrocław1

W tle możecie zobaczyć pięknie podświetlony budynek Uniwersytetu Wrocławskiego.

Wrocław6

Dzięki odpowiedniemu oświetleniu Wrocław wygląda nocą bardzo klimatycznie.

Wrocław5

Nie ma jeszcze co prawda ozdób świątecznych ale i tak na ulicach wokół rynku jest sporo światła.

Wrocław2

Zobaczcie jak ciekawie, dzięki odpowiedniej technice zdjęcia, wygląda przejeżdżający za mną tramwaj.

Wrocław3

Mam na sobie musztardową sukienkę (179,99 zł), granatowy przetykany złotą nitką żakiet (249,99 zł), ciekawy naszyjnik (29,99 zł), oraz granatowy szal (29,99 zł) ze  sklepu Quiosque.

Wrocław4

Musztardową torebkę oraz granatowe szpilki widzieliście już w poprzednich stylizacjach.

Wrocław7

Będąc ostatnio w Quiosque dowiedziałam się także, że od teraz większość ich modeli jest w sprzedaży w rozmiarach od 34 do 48, co bardzo mnie cieszy ze względu na moje klientki, które posiadają bardzo różne figury i rozmiary. Obowiązuje to również w ich sklepie internetowym, w którym można zobaczyć na zdjęciach ubrania prezentowane na dwóch modelkach, o różnych sylwetkach i rozmiarach.

Wrocław8

Zmęczona i trochę zmarznięta (jest różnica temperatury między Nowym Jorkiem a Wrocławiem) napiłam się w pobliskiej restauracji rozgrzewającej herbaty imbirowej z miętą, a piękne widoki podziwiałam już z za szyby.

Mam nadzieję, że zarówno sesja zdjęciowa, jak i dzisiejszy zestaw przypadł Wam do gustu. W następnym poście zapowiadam już ciekawą relację ze znanej w Nowym Jorku japońskiej restauracji Mount Fuji w Hillburn. Będziecie mogli w niej zobaczyć zarówno zdjęcia, jak i krótkie filmiki. Zapraszam Was serdecznie.