Już po raz piąty autorzy blogów z Dolnego Śląska mogą zgłosić się do konkursu organizowanego przez Pasaż Grunwaldzki. Tegoroczna edycja trwa od 6 lipca do 2 sierpnia. Zwycięzcy wyłonieni zostaną w czterech kategoriach: “Moda i Uroda”, “Pasje i Twórczość”, “Kulinaria” oraz “Dolny Śląsk”. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać zgłoszenie, zawierające nazwę bloga i dane kontaktowe, na adres:zgłoszenia@blogday.pl. Finał odbędzie się 30 sierpnia.

Blog day

W zeszłym roku byłam laureatką tego konkursu w kategorii “Moda i Uroda”.

Blog day14

Pamiętam, że wygrałam wtedy statuetkę, którą widzicie na zdjęciu powyżej a także bon zakupowy o wartości 500 zł, który mogłam zrealizować w dowolnym sklepie w Pasażu Grunwaldzkim. Pewnie nie zgadniecie co sobie wtedy kupiłam. Otóż wbrew pozorom nie ubrania, czy dodatki a /nie śmiejcie się/ dwie porządne patelnie w salonie DUKA.

Blog day 15

W tym roku nagrody są podobne, więc będzie można kupić sobie w Pasażu Grunwaldzkim dowolną rzecz wartości 500 zł a także otrzymać statuetkę i dodatkowo nagrodę niespodziankę.

Pozostał jeszcze tylko tydzień aby zgłosić swój blog do tego konkursu. Zapraszam Was serdecznie do wzięcia w nim udziału. Może los uśmiechnie się właśnie do Was.

W tym roku zostałam zaproszona do jury, w którym oprócz mnie znajdzie się Marta Dymek – autorka bloga jadlonomia.com, Kasia Kowalska – autorka bloga zapętlone.pl a także Marcin Walków – dziennikarz Gazety Wrocławskiej i Urszula Jagielnicka dziennikarka serwisu portalu wroclaw.pl. Tytuł najlepszego bloga, spośród nominowanych platform, przyznają również internauci w głosowaniu na fanpage’u konkursu.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie: http://www.pasazgrunwaldzki.pl/, a także na Facebooku: https://www.facebook.com/BlogDayWroclaw.

Autorką zdjęć jest Luiza Różycka.

NIE PRZEGAPCIE OKAZJI!!!