Wiele z Was jest już po wakacjach, część w ich trakcie a reszta planuje je w najbliższych dniach. Ja również mam już zaplanowany trzytygodniowy urlop, który mam nadzieję dojdzie do skutku. Ponieważ w tym roku nie odpoczywamy z Luizą /moją fotografką/ w tym samym terminie, blog będzie nieczynny trochę dłużej niż zwykle, z krótkimi przerwami po 10 sierpnia i po 10 września, kiedy być może uda się nam zaprezentować kilka pojedynczych sesji zdjęciowych. Wracam do Was na stałe w październiku i mam nadzieję, że będą to już sesje z Nowego Jorku, ponieważ wylatuję tam 2 października.

a

W trosce o to abyście się w międzyczasie nie nudzili zamieściłam dzisiaj 10 zestawów, które w ostatnich miesiącach najbardziej Wam się podobały oraz treść rozmowy, która ukazała się w magazynie “My 50+”.

A oto i one.

10a

9

8

7

foto: Luiza Różycka

foto: Luiza Różycka

4

3

foto: Luiza Ró?ycka

foto: Luiza Ró?ycka

2

1

Musicie również wiedzieć, że będzie mi Was bardzo brakowało a także Waszych bardzo sympatycznych komentarzy i maili. Życzę miłego oglądania i udanych wakacji.

Autorką zdjęć /poza pierwszym/ jest Luiza Różycka.

I jeszcze jedna informacja: od 15.08 do 9.09.08 nie będę uchwytna także w internecie i nie będę w stanie odpowiadać na Wasze komentarze i maile. Obiecuję, że po powrocie wszystko nadrobię.

A tutaj Rozmowa.

okładka1