Zobaczcie, jakie urokliwe miejsce znalazłyśmy z Luizą /autorką zdjęć/, aby pokazać tę stylizację.Wrocławianie na pewno zgadną, że to wrocławska Pergola. Moim zdaniem idealnie pasuje do tego, co chcę Wam pokazać.

H2

Zacznijmy od dodatków. Są nimi okulary ze sklepu internetowego brylove.pl /czasem lubię wyglądać, jak mrówka/, a także chusta w kwiaty, którą znalazłam w szafie.

H1

Dopasowałam do zestawu także torebkę, która jest jedną z moich ulubionych torebek i dlatego pokazywałam ją tu już nieraz.

H13

Głównym “bohaterem” tego zestawu jest jednak płaszcz, który ma swoją historię.

H3

Otóż dostałam go w prezencie od jednej z klientek, z którą robiłam zakupy. Po skorzystaniu z moich usług stylizacyjnych była tak zadowolona, że wręcz zaciągnęła mnie do sklepu Full of Style w “Złotych Tarasach” w Warszawie, gdzie najczęściej spotykam się z moimi warszawskimi klientkami i bez dyskusji kazała mi go przymierzyć, a następnie kupiła go dla mnie.

H12

Płaszcz jest uszyty i zaprojektowany przez markę Straight Ahead i jest bardzo ciepły i przyjemny w dotyku, ponieważ uszyty jest z wełny i poliesteru.

H4

Ponieważ nie posiada zapięcia, można go na sylwetce modelować w dowolny sposób.

H11

Można go także po prostu przewiązać paskiem.

H9

Połączenie mocno różowego płaszcza z czarnymi dodatkami i szarym szalem w kwiaty wydało mi się ciekawe i niebanalne.

H7

Mam nadzieję, że i Wam się podoba.

H10

W następnym poście pokażę Wam zestaw, który miałam pod płaszczem.

Życzę Wam miłego oglądania i komentowania.