Znajdujemy się w okresie przedwiośnia, dlatego bardzo ważne jest, aby znać sposoby na dodanie sobie energii. Jednym z nich jest ubieranie się w barwne ubrania. Szczególnie czerwień jest kolorem, który nie dość, że poprawia nam samopoczucie, to na dodatek jest bardzo energetyczna. Poza tym wiele kobiet w dojrzałym wieku wygląda w niej bardzo kobieco i twarzowo.

Kolorowa, oryginalnie haftowana torebka jest dodatkiem, który moim zdaniem czyni ten zestaw ciekawszym.

Lniany, czerwony kostium z grubego lnu z tak obecnie modnymi szerokimi spodniami, to dobra alternatywa dla innych ubrań. Gdy jest zimno, można pod spodnie włożyć ocieplającą bieliznę, a pod żakiet – gruby sweter.

Kolorowy naszyjnik zwraca uwagę i optycznie nieco wydłuża sylwetkę. Gdy na niego patrzę zawsze mam w pamięci galaretki, które jadłam jako dziecko. Jak myślicie czy można jeszcze takie gdzieś kupić?

Żółty, ciepły golf, mimo, że pogrubia i skraca optycznie szyję, w takie dni, jak dzisiaj, ochrania ją przed zimnym wiatrem, który w marcu często się jeszcze zdarza.

Niestety ubrania z lnu gniotą się i czasem nic nie możemy z tym zrobić. To podobno świadczy o ich szlachetności, więc nie przejmujmy się tym za bardzo.

Moim zdaniem ten zestaw jest bardzo pogodny i wygodny. A może Wy macie podobny kostium w szafie? Mój przeleżał w niej ok. 20 lat i nadal jest modny.

Autorką zdjęć jest Luiza Różycka

Następnym razem spotkamy się na blogu dopiero po 2.04, bo jak zwykle co roku na wiosnę, udaję się do “remontu”. Podobnie, jak na jesieni wyjeżdżam do sanatorium do Ciechocinka, aby odpocząć i zresetować swój organizm. Przede mną spacery z kijami, codzienne zabiegi lecznicze, a wieczorem solankowy basen i sauna. Zapewne wrócę jak nowonarodzona i z przyjemnością znowu spotkam się z Wami. Oczywiście w czasie urlopu będę pojawiała się od czasu do czasu na IG, abyście wiedzieli gdzie przebywam i co tam porabiam.

Audycję, którą nagrałam 8 marca w Radio Wrocław najprawdopodobniej będziecie mogli odsłuchać w następnym poście.

Zapraszam Was na moją stronę na FB (Moda po ludzku), a także profil na IG (balakierkrystyna).