Mamę straciłam w wieku 17 lat. To był dla mnie bardzo ważny okres w życiu, bo dorastałam i bardzo potrzebowałam jej wsparcia. Na szczęście miałam wspaniałego ojca i równie wspaniałych braci, którzy opiekowali się mną do momentu, aż wyrosłam na samodzielną kobietę. Tak naprawdę, to im zawdzięczam wszystko, co do tej pory osiągnęłam.

foto 6226 small

Pamiętam, że moja mama pachniała Magnoliami. To był zapach mojego dzieciństwa. Teraz również bardzo lubię je wąchać. W ogrodzie posadziłam krzak Magnolii i czekam, aż wyrośnie z niego piękne drzewo.

IMG_6378 small

Dzisiaj ja jestem mamą i mam to szczęście, że mam już dorosłe dzieci.

IMG_6463 small

Mam również, z czego bardzo się cieszę, trójkę wspaniałych wnucząt.

IMG_6417 small

Mogę realizować swoje pasje, a moje marzenia najczęściej spełniają się.

IMG_6414 small

Cały czas czuje, że ktoś nade mną czuwa. To pewnie moja kochana Mama. Ale dość już tych smutnych wspomnień. Przejdźmy do stylizacji. Mój dzisiejszy zestaw jest idealny na bardzo ciepły dzień, ponieważ jest bardzo przewiewny.

foto 6475 small

Zakochałam się w tej prześlicznej bluzce, bo jest bardzo kobieca. Pochodzi z firmy CIRIANA. Jest tam wiele uroczych ubrań uszytych z dobrej jakości materiałów. Lniana spódnica /dlatego trochę się zmięła/ została przeze mnie “upolowana” w zeszłym roku Solarze.

foto 6462 small

Torebkę kupiłam w sklepie internetowym laborsa.pl, a buty w firmie Baldowski.

Wszystkim Mamom składam najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Matki.

Autorka zdjęć jest Luiza Różycka.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do polubienia mojej strony na Facebooku tutaj.