Za oknem mamy jeszcze piękną złotą jesień ale z dnia na dzień będzie coraz zimniej i warto przygotować na ten czas coś naprawdę ciepłego. Od lat mam w szafie bardzo ciepły kurtko-płaszcz, który pomaga mi przetrwać nawet bardzo duże mrozy.

fot.D.Szałaj,makijaż K.Zych

 Kurtka ma piękny obszerny futrzany kołnierz a także obszyty futrem duży kaptur, pod który można założyć dodatkowo ciepłą czapkę /czapki pokażę w osobnym poście/.

Opatulona w ten sposób mogę spokojnie iść na długi zimowy spacer. Fason kurtki jest zawsze na czasie. Spodnie są ocieplane i mimo, że wyglądają na zdjęciu na cienkie, są bardzo ciepłe.

Niestety nie pamiętam, gdzie tą kurtkę kupiłam. Mogę Wam jednak wskazać sklepy, w których możecie dostać  podobne okrycie: OCHNIK, OCHNIK i jeszcze raz OCHNIK. Lub z tańszych bardzo ładna kurtka z futra PEPE JEANS lub MONNARI.

A czy jesteście już przygotowani na zimę?

Zapraszam do polubienia mojej strony  Moda po ludzku na Facebook’u. I jeszcze jedna wiadomość z ostatniej chwili: jeżeli chcielibyście skorzystać z mojej usługi stylistycznej kliknijcie tutaj.