Temperatury trochę podskoczyły, czasem nawet pokazuje się słońce, mogę więc pokazać Wam następną jesienną stylizację. Tym razem od wełnianej kamizelki odpięłam futrzany kołnierz i zestawiłam ją ze sztruksowymi spodniami i T-shirtem z długim rękawem w kolorze spodni /kolor między brązem a fioletem/.

fot.Dawid Szałaj,makijaż K.Zych.

 Torebka jest w kolorze kamizelki /brąz/.

Aby ożywić nieco stylizację na szyję założyłam naszyjnik, który przygotowała dla mnie moja koleżanka Krystyna Sitarek, która na http://szafa.pl/ występuje jako SATZ.
A to naszyjnik w przybliżeniu:

Do stylizacji pasowały moje beżowo-czarne buty na koturnie /sorry, że są trochę z piaskiem ale razem z fotografem w poszukiwaniu dobrego miejsca do zdjęcia, weszliśmy w mokry piach, który się do nich przyczepił a żadne z nas tego nie zauważyło/.

Buty w całości wyglądają tak:

Sztruksy – C&A – podobne znajdziecie tutaj.
T-shirt z długim rękawem – C&A- najlepiej kupić w tej firmie, bo mają dobra jakość.
buty – CCC – podobne.
torba – JENNIFER – sklep “Szykolada” Wrocław – też pasująca.
kamizelka – C&A –dużo ładniejsza.
A jak ktoś ma dużo kasy do wydania, to proponuję zajrzeć tutaj. A tu kamizelka niedroga i na dodatek rewelacyjna zobacz. Tak mi się podoba, że nie wiem, czy jej nie kupię.

Mam nadzieję, że stylizacja, choć jest bardzo stonowana, przypadnie Wam do gustu, serdecznie pozdrawiam i czekam na Wasze komentarze.