Może będziecie zawiedzeni ale nie zobaczycie dzisiaj na moim blogu stylizacji na wampira, kościotrupa czy czarownicę, bo szczerze powiedziawszy nie bardzo toleruję to nowe świętowanie w Polsce na Halloween. Niekoniecznie mi taka zabawa pasuje i to wcale nie z racji wieku.

Zamiast tego poniżej post o tym jak dobrać długość ubrania:

w dzisiejszych czasach kiedy dozwolona jest właściwie każda długość sukienki lub spódnicy /maxi, do kolan, midi i mini/ często nie wiemy w jakiej długości powinnyśmy chodzić. Tu kilka porad jak to zrobić:

1/ jeżeli mamy zgrabne i młode nogi, możemy pozwolić sobie na każdą długość, bo nawet szkoda byłoby je zakrywać.

2/ jeśli jesteśmy już w wieku dojrzałym, kiedy kolana są już nieco zwiotczałe, powinnyśmy je zakryć a zatem najlepsza długość to 2 cm za kolana, równo z zakończeniem kolan, lub do połowy kolan.

3/ w długości maxi nie każdej z nas jest dobrze. Wysokie, szczupłe kobiety będą wyglądać w niej powabnie.
Kobiety niskie, przy tuszy taka długość jeszcze bardziej skróci i pogrubi.

4/ z długością midi musimy być bardzo ostrożne, bo jeżeli spódnica, czy sukienka kończy się w najgorszym momencie naszych nóg, to jeszcze bardziej podkreśli ich niedoskonałość.

5/ spódnicę czy sukienkę asymetryczną /z tyłu dłuższą/ mogą nosić kobiety z idealnymi kolanami i bardzo zgrabnymi nogami, ponieważ tego rodzaju fason zwraca szczególną uwagę na nogi.

Jest bardzo prosty sposób aby odpowiednio dobrać długość sukienki, czy spódnicy.
Wystarczy stanąć przed lustrem z długą spódnicą i podciągać ją coraz wyżej aż do momentu kiedy nasze nogi będą się prezentować najkorzystniej.

Jest również sposób na to aby mini mogla nosić nawet dojrzała kobieta. Otóż
zakładamy do niej grube, kryjące rajstopy i w tym samym kolorze buty.
Nie dość, że zakryją nasze nie najmłodsze już kolanka, to na dodatek wydłużą nam
nogi:

Postaram się taką stylizację niebawem pokazać na sobie.

Autorskie stylizacje można tworzyć klikając w widget domodi umieszczony na górze po prawej stronie. Jeżeli chcesz znać ceny pokazanych ubrań kliknij na stylizację.

/wpis komercyjny/