Czasem lubię / szczególnie jesienią/ włożyć dżinsowe legginsy, tunikę i ciepły sweter.


Fot.D.Szałaj, makijaż K.Zych

Czuję się wtedy dobrze zabezpieczona przed zimnem. Sweter jest z firmy SANDWICH i o ile pamiętam był dość drogi. Mam go już  jednak parę lat  /w zimie często go noszę/ a ciągle wygląda jak nowy. Fason też jest właściwie ponadczasowy. Ostatnio widziałam podobny w kolorze ciemnoszarym tutaj lub jasnoszary tutaj. A przy okazji przekopywania swetrów w sklepach internetowych przekonałam się, że mój jest jednak bardzo oryginalny i niepowtarzalny. Może zatem warto było w niego zainwestować.

Kiedy go zapinam pod szyją tworzy się ciepły golf. Czasem też  kołnierz swetra wykładam na wierzch  i wtedy płaszcz nabiera trochę innego stylu.

Zimowe kozaki firmy Jennifer & Jennifer z bonprix.pl /kupione internetowo/ dopełniają całości.
Ich fason również jest ponadczasowy. Tutaj możecie zobaczyć bardzo podobne.

Tak zabezpieczona przed zimnem, mogę iść na jesienny spacer lub na zakupy.

I na koniec wiadomość dla wszystkich czytelników obu moich blogów. W związku z licznymi awariami
na ONEcie, na którym mam drugi bliźniaczy blog: balakier-style.blog.onet.pl /piszę tam artykuły o modzie i nie tylko/ a także na życzenie coraz większej liczby  czytelniczek postanowiłam /na razie czasowo/ połączyć oba blogi razem. W związku z powyższym oprócz zdjęć stylizacji będą tu od czasu do czasu również porady stylistyczne, odpowiedzi na pytania czytelników a także artykuły dotyczące mody. Jednym słowem dwa w jednym. Mam nadzieję, że dobrze przyjmiecie te zmiany a ja będę mogła skoncentrować się na jeszcze lepszym przygotowaniu dla Was zawartości mojego bloga. W przyszłości zamierzam go również poszerzyć o stylizacje dla młodszych kobiet, choć wiele z moich dotychczasowych zestawów nadaje się również dla kobiet 30+, i 40+ a czasem nawet 20+. A zatem do “zobaczenia”.