Czy znałyście kiedyś sprawdzony sposób na poprawienie sobie samopoczucia?  Jest ich pełno, oczywiście w zależności od tego, co kto lubi. Np. dobry film,  ciekawa książka, ulubione jedzenie, urlop w pięknym miejscu, czy spotkanie z dawno niewidzianymi przyjaciółmi. Teraz po ograniczeniach lockdown’u, dla niektórych osób nawet wyjście na spacer może być przyjemnością poprawiającą ich nastrój.

Nie o tym jednak chciałam Wam dzisiaj napisać.

Otóż okazuje się, że istnieje w pełni naturalny (nawet wegański) z polskich upraw i wolny od glutenu i GMO, a także od sztucznych dodatków, czy chemii, produkt, którym się wręcz zachwyciłam. Produkt ten jest w pełni bezpieczny, ponieważ nie odurza a znacznie poprawia samopoczucie. Poza tym posiada jeszcze inne właściwości, o których napisze poniżej, a także szczegółowo opowiem Wam o nim i pokaże jak go najlepiej zażywać, w moim dzisiejszym filmiku na kanale You Tube. Odkryłam go jakiś czas temu i stwierdziłam, że nie ma nic lepszego, aby poprawić sobie nastrój zachowując jednocześnie pełną jasność umysłu.

Oczywiście nie chodzi tu tylko o poprawę samopoczucia, ponieważ olejek ma jeszcze inne właściwości. Na dodatek na stronie: https://kanaste.pl/ można go kupić w kilku smakach.

Tym razem wybrałam do spróbowania trzy smaki: czekolada z miętą, wanilia i limonka. Cieszę się, że wreszcie można kupić go w innych smakach, bo nie każdy lubi smak oryginalny (jest dosyć specyficzny).

Według mnie najbardziej ciekawy jest ten o smaku czekolady z miętą. Może dlatego, że uwielbiam czekoladę za to, że zawsze poprawia mi nastrój :)))).

Moje odczucia po stosowaniu olejków, to dużo więcej energii, lepszej jakości sen, znaczne zniwelowanie bólów głowy. Młodsza ode mnie znajoma powiedziała mi także , że jej bóle menstruacyjne nie są już takie dokuczliwe.  Dzięki olejkowi łatwiej mi także jest zrelaksować się po wyczerpującym dniu pracy. W takim pracowitym i stresującym  dniu, zawsze miałam przed zaśnięciem gonitwę myśli. Teraz nie tylko jej nie mam, ale nawet nie wiem kiedy zasypiam. Myślę, że to ważne także dla osób, które mają kłopoty ze snem po przebytym covidzie.

Poza tym osobom, którym poleciłam olejek, bóle głowy (migreny) znacznie ustąpiły. U mnie zmniejszyły się także wahania nastroju. Często też w przypadku zmiany pogody nękały mnie bóle stawów. Odkąd zażywam olejek przestały mi dokuczać. Na załączonym filmiku powiem Wam jeszcze o innych właściwościach olejków. Osobiście uważam je za odkrycie roku, szczególnie teraz, gdy pandemia poczyniła spustoszenie w naszych organizmach i psychice.  Producent na moją prośbę przewidział dla Was specjalny 20% rabat. Wystarczy wpisać przy zakupach kod LATO 20.

Poniżej zapraszam na mój najnowszy filmik: