Niebawem zaczną się zimne i deszczowe dni i wtedy będzie nam potrzeba czegoś naprawdę ciepłego. Nie mówię oczywiście o gorącej herbacie z imbirem i miodem, ale o ubraniu.

Dlatego zawsze zawczasu zaopatruję się w kaszmirowy sweter.

Kaszmir jest drogi, ale kiedy wiemy o nim dostatecznie dużo, okazuje się, że warto zamienić kilka zwykłych sweterków na jeden z kaszmiru.

Kaszmirowy sweter przede wszystkim mocno nas ogrzeje.

Każdy model jest ręcznie tkany i ręcznie wykończony, a następnie poddany indywidualnej weryfikacji. Ten sweter jest nie tylko ekskluzywny, ale i bardzo wygodny, czym zdobędzie serce każdej z Was. Po kilku latach wygląda jak nowy, mimo, że w początkowej fazie noszenia lekko się zmechaci (to normalne). Wtedy trzeba go ogolić i to się już nie powtórzy.

Posiada jeszcze jedną bardzo przydatną cechę. Otóż, gdy wchodzimy w nim do ciepłego pomieszczenia, jest na tyle jest przewiewny, że nie jest nam w nim tutaj za ciepło.

To sweter, który ma bardzo dużą trwałość, pod warunkiem, że odpowiednio się z nim obchodzimy. Jeśli pierzemy go tylko w chłodnej wodzie i suszymy w pozycji poziomej na ręczniku, przetrwa w niezmienionej formie wiele lat. Mam kilka takich sweterków, więc wiem, co piszę.

Czasem wystarczy go po prostu tylko odwiesić i za kilka godzin jest świeżutki i wygląda jak nowy.

Jeśli chodzi o kupno swetrów jestem wciąż wierna jednej marce, dlatego, że ją przez wiele lat doskonale sprawdziłam. Tu nie ma mowy o żadnych podróbkach, czy czymś takim. Sweter można kupić na stronie: https://www.mahogany.pl/. W zeszłym roku opracowano tam kolekcję „premium”. W tym roku firma tę kolekcję rozszerzyła i oznaczyła jako organiczne kaszmirowe swetry premium. Kolekcja ta została wykonana z wyjątkowego kaszmiru, którym mogą się poszczycić jedynie 2-3 światowe marki. Grubość włókna to 14,5 mikrona, długość 36 mm. Każdy model jest ręcznie tkany i ręcznie wykończony, a następnie poddany indywidualnej weryfikacji. Ten sweter jest nie tylko ekskluzywny, ale także bardzo wygodny. Poza tym ceny tych swetrów w porównaniu z innymi markami sprzedającymi tej jakości swetry są dużo niższe.

Oprócz swetrów można kupić tam także inne akcesoria z kaszmiru (szaliki, rękawiczki, czapki i skarpetki). Ja zainteresowałam się czapką i będę ją testować tej zimy. Zobaczymy, czy jest równie ciepła, jak sweter. A propos czapek zapraszam Was w najbliższy czwartek (12.11.2020) na mój kanał na You Tube, na filmik, w którym będę radziła, jak dopasować je do głowy.

Taki sweter, czy czapka mogą też być świetnym prezentem pod choinkę, dlatego marka, na moją prośbę, przygotowała dla Was 10% rabat ważny przed najbliższych 10 dni. Wystarczy, że przy zakupie wpiszecie kod KRYSTYNA. Życzę udanych zakupów.

/wpis komercyjny/