Kaszmir to jest to

Niebawem zaczną się zimne i deszczowe dni i wtedy będzie nam potrzeba czegoś naprawdę ciepłego. Nie mówię oczywiście o gorącej herbacie z imbirem i miodem, ale o ubraniu.

Dlatego zawsze zawczasu zaopatruję się w kaszmirowy sweter.

Kaszmir jest drogi, ale kiedy wiemy o nim dostatecznie dużo, okazuje się, że warto zamienić kilka zwykłych sweterków na jeden z kaszmiru.

Kaszmirowy sweter przede wszystkim mocno nas ogrzeje.

Każdy model jest ręcznie tkany i ręcznie wykończony, a następnie poddany indywidualnej weryfikacji. Ten sweter jest nie tylko ekskluzywny, ale i bardzo wygodny, czym zdobędzie serce każdej z Was. Po kilku latach wygląda jak nowy, mimo, że w początkowej fazie noszenia lekko się zmechaci (to normalne). Wtedy trzeba go ogolić i to się już nie powtórzy.

Posiada jeszcze jedną bardzo przydatną cechę. Otóż, gdy wchodzimy w nim do ciepłego pomieszczenia, jest na tyle jest przewiewny, że nie jest nam w nim tutaj za ciepło.

To sweter, który ma bardzo dużą trwałość, pod warunkiem, że odpowiednio się z nim obchodzimy. Jeśli pierzemy go tylko w chłodnej wodzie i suszymy w pozycji poziomej na ręczniku, przetrwa w niezmienionej formie wiele lat. Mam kilka takich sweterków, więc wiem, co piszę.

Czasem wystarczy go po prostu tylko odwiesić i za kilka godzin jest świeżutki i wygląda jak nowy.

Jeśli chodzi o kupno swetrów jestem wciąż wierna jednej marce, dlatego, że ją przez wiele lat doskonale sprawdziłam. Tu nie ma mowy o żadnych podróbkach, czy czymś takim. Sweter można kupić na stronie: https://www.mahogany.pl/. W zeszłym roku opracowano tam kolekcję „premium”. W tym roku firma tę kolekcję rozszerzyła i oznaczyła jako organiczne kaszmirowe swetry premium. Kolekcja ta została wykonana z wyjątkowego kaszmiru, którym mogą się poszczycić jedynie 2-3 światowe marki. Grubość włókna to 14,5 mikrona, długość 36 mm. Każdy model jest ręcznie tkany i ręcznie wykończony, a następnie poddany indywidualnej weryfikacji. Ten sweter jest nie tylko ekskluzywny, ale także bardzo wygodny. Poza tym ceny tych swetrów w porównaniu z innymi markami sprzedającymi tej jakości swetry są dużo niższe.

Oprócz swetrów można kupić tam także inne akcesoria z kaszmiru (szaliki, rękawiczki, czapki i skarpetki). Ja zainteresowałam się czapką i będę ją testować tej zimy. Zobaczymy, czy jest równie ciepła, jak sweter. A propos czapek zapraszam Was w najbliższy czwartek (12.11.2020) na mój kanał na You Tube, na filmik, w którym będę radziła, jak dopasować je do głowy.

Taki sweter, czy czapka mogą też być świetnym prezentem pod choinkę, dlatego marka, na moją prośbę, przygotowała dla Was 10% rabat ważny przed najbliższych 10 dni. Wystarczy, że przy zakupie wpiszecie kod KRYSTYNA. Życzę udanych zakupów.

/wpis komercyjny/

Komentarze

6 odpowiedzi do „Kaszmir to jest to”

  1. Awatar Anna
    Anna

    Krysiu bardzo zwięźle i krótko i bardzo bardzo przydatne rady.Jużdrugi rok przymierzam się do kupna kaszmirowego swetra i Twoje rady pomogą mi podjąć decyzję. Kupuję Dziękuję, że jesteś. Pozdrawiam serdecznie.

    1. Awatar Krystyna
      Krystyna

      Bardzo mi miło, że Ci się przydały. Naprawdę warto mieć taki sweter. Nie trzeba wtedy nakładać na siebie sterty ubrań, gdy jest zimno. Wystarczy tylko lekka, pikowana kurteczka i kaszmirowy sweter i jest nam cieplutko i milutko, a na dodatek sweter „nie gryzie”. To ja dziękuję, że tu zaglądasz. Życzę Ci dużo zdrowia i serdecznie pozdrawiam.

  2. Awatar Żena
    Żena

    Wyglądasz świetnie, szczególnie w czapce, a dotąd zastrzegałaś, że Ci w nich nie do twarzy.

    1. Awatar Krystyna
      Krystyna

      Dziękuję Żeno. Teraz to co innego, bo mam dłuższe włosy. W najbliższy czwartek (12.11.20) będzie tu filmik o nakryciach głowy, w którym będzie można się dowiedzieć w jakich czapkach jest nam najlepiej. Zapraszam Cię i pozdrawiam serdecznie.

  3. Awatar Tara
    Tara

    Miałam kiedys sweter z dodatkiem kaszmiru i pozwolił mi przetrwać na Warmii przy prawie -30 st. mrozu:D Więc wiem jakie ma zalety 😀

    1. Awatar Krystyna
      Krystyna

      No widzisz, a miał tylko dodatek kaszmiru. Teraz wyobraź sobie, że cały jest z kaszmiru i poczuj jego ciepło :))))). Pozdrawiam Cię Edytko i życzę Ci dużo zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.