Nagrywałam dzisiaj audycję w Radio Wrocław (jej treść opublikuję w jednym z najbliższych postów) i zadano mi pytanie, jak będzie wyglądać u mnie na blogu jesień. Dzisiejszym postem postaram się odpowiedzieć na to pytanie.

Jesienne ubrania przede wszystkim powinny być kolorowe.

Podobnie, jak liście jesiennych drzew, kolory powinny nas rozświetlać i dodawać nam uroku i kobiecości. Oczywiście nie wszystkie moje jesienne zestawy będą tak bajecznie kolorowe, ale na pewno większość z nich.

W tym okresie mamy już coraz mniej słońca, więc energię powinnyśmy czerpać właśnie z kolorów.

Mam dzisiaj na sobie szafirową marynarkę i kolorową spódnicę, oraz żółty t-shirt. Zwróćcie również uwagę na kolor moich włosów. Ostatnio postanowiłam zrezygnować z ich farbowania i część z nich jest teraz siwa. Oczywiście trochę “podrasowałam” je u fryzjera (elumenem), bo naturalna siwizna w moim wieku niezbyt dobrze mi służy. Zobaczymy czy i jak długo wytrzymam z nimi, lecz na pewno będzie to z korzyścią dla ich zdrowia i wyglądu, bo farby niestety bardzo niszczą włosy.

Tak, wiem, że jestem “jabłkiem” i nie powinnam używać paska, ale ostatnio trochę schudłam i optycznie mogę uchodzić za “klepsydrę”.

Długa marynarka modeluje sylwetkę, ale koniecznie trzeba  nosić do niej buty na obcasach, bo może trochę ją przytłoczyć, szczególnie kiedy podobnie, jak ja jest się niskiego wzrostu.

W tym zestawie czuję się doskonale, bo żółte szpilki dodają mi trochę wzrostu.

Spódnica nie powinna być zbyt długa (np. do pół łydki), bo wtedy przecina nogi w najbardziej newralgicznym miejscu, przez co wydają się grubsze.

Wystarczy, jak będzie kilka centymetrów za kolana. W takiej długości czuję się i moim zdaniem wyglądam najlepiej.

Okulary przeciwsłoneczne i dzisiaj były konieczne, bo o tej porze roku słońce obniża się i niemiłosiernie świeci w oczy.

Mam nadzieję, że dzisiejszy zestaw przypadnie także i Wam do gustu.

Autorką zdjęć jest IlonaCelina.com.

Marynarka i spódnica pochodzą ze sklepu internetowego clickfashion.pl.

Zapraszam na moją stronę na FB (Moda po Ludzku), a także profil na IG (balakierkrystyna).

Rada: Herbata z imbirem, miodem, goździkami, cytryną i kurkumą, to napój idealny na zimne wieczory i poranki.

/wpis komercyjny/