Z mojego zawodowego doświadczenia wiem, że kobiety często skupiają się na mankamentach sylwetki, a głównie na tym, co chciałyby w nich zmienić. Czasem są to za obszerne biodra, innym razem wystający brzuch, lub zbyt szerokie ramiona. Często też jesteśmy niezadowolone ze zbyt małego lub dużego biustu, lub jego braku jędrności. Takie obserwacje na pewno są ważne chociażby ze względów estetycznych, bo piersi to  niewątpliwy atrybut kobiecego piękna, ale jednak nie najważniejszy..

Nie wiem, czy pamiętacie, że październik jest międzynarodowym miesiącem walki z rakiem piersi. W związku z tym postanowiłam wesprzeć Stowarzyszenie Amazonki, wraz z klientkami marki Quiosque, nosząc bluzkę zaprojektowaną specjalnie na tę okazję. Nadruk na bluzce, przedstawiający wizerunek kobiet o różnych sylwetkach, nawiązuje zarówno do motywu Różowej Wstążki, jak i hasła marki “Jesteśmy różne, jesteśmy piękne”.

Aby zadbać o swoje piersi każda kobieta od 20-go roku życia powinna je regularnie badać, a minimum raz w roku (może właśnie w październiku) wykonać profesjonalne badanie u ginekologa, chirurga lub onkologa. Oprócz tego powinna raz w miesiącu regularnie robić samobadanie piersi. Marka QUIOSQUE, aby przekonać Polki do tego badania we współpracy ze Stowarzyszeniem Amazonki, zajmującym się profilaktyką raka piersi, a także wsparciem w czasie leczenia i po leczeniu choroby,  przygotowała krótki instruktaż dostępny na stronie quiosque.pl. Marka opracowała również filmy z cennymi informacjami dla każdej kobiety. Można je zobaczyć na kanale YOU TUBE QUIOSQUE. Bardzo zachęcam do ich obejrzenia.

Jeżeli chcecie wesprzeć tą akcję, w okresie pierwszych dwóch tygodni października możecie kupić bluzkę specjalnie zaprojektowaną w tym celu. Oprócz tego, że jest bardzo stylowa i twarzowa, to na dodatek przyświeca jej dobry cel.

Ja ze swojej strony zawsze pamiętam o tych badaniach, bo mam jeszcze wiele planów i chciałabym je bardzo zrealizować.

/wpis komercyjny/