b

Dni są coraz krótsze i na tyle zimne, że aby posiedzieć w ogrodzie trzeba już mieć polarowy koc. Lubię tu przebywać i poczytać lub obmyślać swoje działania na przyszłość. Zdjęcia zrobił mi tym razem Michał Szumiński.

t

Zazwyczaj piję wtedy kawę /najczęściej Mocha/. Nie pogardzę też Cappuccino bo zdecydowanie wolę kawy z mlekiem.

u

Zakładam wygodny strój: najczęściej dżinsy, t-shirt i dżinsową kurtkę oraz klapki na koturnie.

w

Dzisiaj zastanawiam się nad moimi planami dotyczącymi bloga. Należę do osób, które szybko się nudzą, dlatego chcę coś na nim zmienić.

g

Chciałabym aby blog był ciekawy dla Was i co jakiś czas trochę zmieniał swoje oblicze. Dlatego też niebawem rozpoczynam kilka nowych projektów.

Pierwszy z nich będzie dotyczył szeroko pojętej pielęgnacji twarzy i medycyny estetycznej dla dojrzałych kobiet. Nie będą to jednak tylko moje rady. Zasięgnę opinii profesjonalistów udając się na fachową konsultację dermatologiczną.

Drugi z nich pokaże metamorfozę jednej z moich klientek. Byłam z nią na zakupach i wspólnie przygotowujemy teraz sesję zdjęciową aby pokazać Wam zmiany w jej wyglądzie.

Trzeci projekt będzie dotyczył fryzur. Zaproszę do niego jednego z najlepszych wrocławskich fryzjerów i jeśli mi się uda przeprowadzę z nim wywiad bo jest również bardzo ciekawym człowiekiem.

Czwarty – będzie dotyczył makijażu. Zasięgnę opinii wizażystek na temat makijażu dla dojrzałych kobiet.

Przygotowanie każdego z nich wymaga czasu, więc proszę o cierpliwość. Oczywiście głównym tematem bloga pozostają nadal moje stylizacje.

Mam nadzieję, że moje nowe pomysły przypadną Wam do gustu. Oczekuję również od Was podpowiedzi jakimi tematami byłybyście zainteresowane w przyszłości.

Serdecznie dziękuję Wam za sympatyczne i miłe komentarze.

Kochani moi czytelnicy wiadomość z ostatniej chwili: moja autorska stylizacja dostała się do ćwierćfinału konkursu “Stylowy Wrocław”. Jeśli Wam się podoba oddajcie na nią głos tutaj.

ja