Uwielbiam migdałowy zapach opadających liści a także ich szelest gdy po nich stąpamy. Uwielbiam też jesienne, ciepłe promienie słońca oraz ich odbicie w wodzie. To wszystko będziecie mogli zobaczyć dzisiaj oglądając tę przepiękną sesję zdjęciową, którą wykonała Luiza Różycka. Osoba niezwykle sympatyczna i prawdziwy profesjonalista w tym co robi.

lu24

lu9

lu8

lu21

lu14

lu25

lu32

lu12

lui17

lu13

lu28

lu23

Mam nadzieję, że i tym razem zwróciliście uwagę na to w co jestem ubrana. Kurtka pochodzi ze sklepu http://xl-ka.pl/. Można tam kupić ubrania w rozmiarach 40-54. Kurtki są w kolorze czarnym i czerwonego wina. Torby pochodzą ze sklepu laborsa.pl. Spodnie, t-shirt i buty znalazłam w szafie. Nie wiem czy zwróciliście uwagę na to, że zastosowałam w tej stylizacji różne dodatki. Zmieniałam szale, torebki i okulary. W ten sposób kolorystycznie nieco odmieniałam zestawy.

Porada stylistyczna: jeśli chcesz wydłużyć nogi, spodnie powinny być w kolorze butów. To samo dotyczy rajstop i butów. Jeśli jesteś drobna i szczupła, najlepiej jeśli Twój strój od góry do dołu będzie w jednolitych odcieniach tego samego koloru, tak aby nie przecinać optycznie sylwetki.

Czekam na Wasze opinie o zdjęciach i stylizacji i życzę udanego, słonecznego dnia. Fejsbukowiczów zapraszam na mój fanpage: Moda po ludzku.