Nowy rok zaczęłam od wizyty w salonie kosmetycznym. Wczoraj byłam na kolejnym zaleconym mi przed dermatologa z WellDerm zabiegu.

Derm2

Zabieg nazywa się Restylane SkinBoosters. Polega na wstrzykiwaniu preparatu /kwasu hialuronowego/ podskórnie bardzo cienką igłą lub kaniulą. Mnie robiono to kaniulą aby nie nakłuwać wielu miejsc na twarzy. Bezpośrednio po zabiegu można powrócić do zwykłych obowiązków. Zalecane jest jednak spożywanie większej ilości płynów – stwarza to optymalne warunki dla rewitalizacji skóry. Na zdjęciu wygląda to groźnie. W rzeczywistości nie jest bolesne więc nie warto się stresować. Piszę to specjalnie bo ja się bardzo bałam.
Derm3
Zabieg SkinBoosters jest metodą nieinwazyjną i komfortową. Jest praktycznie bezbolesny. To, co sobie szczególnie cenią pacjenci to fakt, że rezultaty są już widoczne po jednym zabiegu. Skóra nabiera elastyczności, wyraźnie poprawia się również jej struktura a przede wszystkim wygląda młodziej i ładniej.
Derm4

 Zabieg SkinBoosters powoduje głębokie i długotrwałe nawilżenie i rewitalizację skóry. Sekretem jego działania i skuteczności jest stabilizowany kwas hialuronowy, stworzony dzięki unikalnej, opatentowanej technologii. Charakteryzuje się on wysoką trwałością, a zaaplikowany w głębokie warstwy oddziałuje pozytywnie na skórę przez wiele miesięcy, dając efekt głębokiej rewitalizacji i nawilżenia.

Derm1

Zawarty w  SkinBoosters stabilizowany kwas hialuronowy stymuluje również komórki do produkcji własnego kolagenu. W efekcie skóra zyskuje sprężystość i jędrność. Wysoką skuteczność koncepcji SkinBoosters potwierdzają liczne badania kliniczne i setki tysięcy zabiegów wykonanych na całym świecie. To pierwszy i jedyny tego typu zabieg na polskim rynku.

Derm5

Zabieg wykonuje dr Joanna Suseł z kliniki WellDerm we Wrocławiu, ul.Inowrocławska 21/2. Tel.71 780 66 26,
601 781 481

Efekty zabiegu to:

  • Wygładzenie zmarszczek i bruzd
  • Poprawa owalu twarzy
  • Pobudzenie produkcji kolagenu w skórze
  • Wzrost elastyczności skóry
  • Poprawa jędrności skóry
  • Głębokie nawilżenie skóry

Podobno najlepsze rezultaty uzyskuje się po 3 – 4 zabiegach wykonywanych co 3 – 4 tygodnie.

Serdecznie dziękuję za umożliwienie zrobienia zdjęć podczas zabiegu.

Mam nadzieję, że wkrótce będziecie w stanie dostrzec różnice na mojej twarzy. W następnym poście dotyczącym zabiegów pokażę zdjęcie przed i po kilku zabiegach, które miałam. Ale moim zdaniem już teraz można dostrzec te zmiany.

Opowiem Wam również w  jaki sposób wspomagam te zabiegi innymi specyfikami np.suplementami, czy kremami.

Serdecznie zapraszam na moją stronę na Facebooku : Moda po ludzku.

/wpis komercyjny/