Na moim blogu często pokazuję Wam ubrania, które kupiłam internetowo. Wiem, że część z Was ma z tym problem. Jednak chciałabym Was dzisiaj zachęcić do tego typu zakupów, ponieważ mają wiele korzyści.

11a

Przede wszystkim w ten sposób oszczędzamy czas i nogi, bo  nie musimy chodzić po sklepach, a jeśli na dodatek używamy w tym celu serwisu internetowego z wyszukiwarką ofert wielu sklepów, nie musimy także poświęcać czasu na oglądanie zbyt dużej ilości stron internetowych. Wystarczy nalać sobie kawy i usiąść na wygodnej kanapie, a zakupy “zrobią się same”. Co więcej – wystarczy nam do takich zakupów tylko telefon!

domodi8

Wygodnym serwisem jest domodi.pl. Można go znaleźć także na Facebooku. Używam go już od jakiegoś czasu i jestem bardzo z niego zadowolona.

domodi1

Mam do niego dostęp w każdym miejscu na świecie, a także wtedy kiedy jestem w podróży pociągiem, piję kawę w kawiarni, czy odpoczywam w domu. Za jego pośrednictwem kupiłam już wiele rzeczy. Wy także możecie pobrać aplikację na swój telefon i korzystać z niej wszędzie, gdzie będziecie mieć na to ochotę. TUTAJ znajdziecie link do jej pobrania.

domodi7

W ten sposób mogę być też na bieżąco z najnowszymi trendami (artykuły na stronie głównej), a także w łatwy sposób kompletować ubrania w szafie, porównując ich wzory i kolory.

domodi5

Ubrania wyszukuje się tu w bardzo łatwy sposób, bo podzielone są najczęściej według marek, sklepów, kolorów, wzorów, czy okazji. Jeśli potrzebuję na przykład okolicznościowej sukienki, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę sukienki i mam ich przed oczami setki w bardzo różnych fasonach i kolorystyce, a także bardzo różnych marek.

domodi12

Można tu także w łatwy sposób porównywać ceny. Wystarczy zaznaczyć interesujący zakres cenowy i wyświetlą się propozycje z wielu sklepów (między innymi Zalando, Answear, Eobuwie oraz marek Kazar. Orsay, czy Wittchen). W ten sposób oszczędzamy nie tylko czas, ale i pieniądze.

domodi6

Aplikacja mobilna Domodi pozwala także na przeglądanie stylizacji blogerek, także moich.

domodi11

Można tam także przeczytać artykuły stylistek, które specjalnie dla Ciebie selekcjonują ubrania, dodatki i buty z setek sklepów internetowych według najnowszych trendów.

domodi14

Tę kurtkę, którą mam na sobie także kupiłam za pośrednictwem tego serwisu, ale nie pokażę Wam jej na razie z bliska, bo pewnie znajdzie się w którymś z następnych postów.

A Wy czy chętnie korzystacie z aplikacji mobilnych na telefon?

Autorką zdjęć jest Luiza Różycka.