Ponieważ urlop spędzałam w bardzo ciepłym klimacie (Turcja), opalając się i kąpiąc w słonej wodzie, moja twarz po powrocie wymagała bardzo dobrej pielęgnacji. Oczywiście używałam tam kapelusza i okularów przeciwsłonecznych, ale mimo wszystko słońce poczyniło pewne szkody, szczególnie na skórze mojej twarzy.

W związku z tym postanowiłam zaopatrzyć się w bardzo dobre, włoskie dermokosmetyki pielęgnujące twarz i szyję. Produkty te dostępne są tylko w aptekach lub na stronie: dermakrem.pl.

Marka posiada również specjalne preparaty na różne problemy skórne: trądzik pospolity, różowaty, przebarwienia, skóra sucha, atopowa i zmarszczki.

Ja zaopatrzyłam się w krem pod oczy i na usta, krem do twarzy oraz serum liposomowe Synchrovit z witaminą C 10%.

Kosmetyki aplikuje się bardzo łatwo i nie posiadają zapachu.

Po ich nałożeniu twarz staje się przyjemnie gładka i odświeżona.

Serum liposomowe z witaminą C 10% to dermokosmetyk, który w zależności od grupy wiekowej (jest ich IV) stosowany jest raz lub dwa razy dziennie.

Witaminę C miesza się z roztworem serum dopiero w momencie użycia, aby nie straciła swoich właściwości. Serum stanowi też doskonały podkład pod makijaż. Charakteryzuje się doskonałą zdolnością rozprowadzania i wchłaniania. Nie pozostawia na twarzy i szyi wrażenia tłustości lub/i lepkości.

Jestem zachwycona tymi kosmetykami, bo już w ciągu dwóch tygodni zauważyłam bardzo widoczny efekt. Skóra zrobiła się bardzo dobrze nawilżona i gładka, a świeże plamy posłoneczne wyjaśniały. Myślę, że po dłuższym stosowaniu będzie można zauważyć rzeczywiście spektakularne zmiany.

Z powodzeniem polecam Wam te kosmetyki, szczególnie, jeśli chcecie poprawić kondycję skóry twarzy i szyi.

Marka SYNCHROVIT wygenerowała specjalnie dla Was kod rabatowy przy zakupie na stronie dermakrem.pl. Dzięki niemu można uzyskać 20% rabatu na cały ich asortyment w dniach 30.09 do 13.10.2019. Wystarczy przy zakupie wpisać hasło STYLE.

/wpis komercyjny/