,We Wrocławiu, jeśli chodzi o modę, dużo się dzieje. Jestem zapraszana na wiele imprez i pokazów mody. Niestety z braku czasu nie na wszystkich mogę bywać. Na ten pokaz mody nie mogłam jednak nie pójść, bo prezentowały się na nim polskie marki odzieżowe, a te szczególnie popieram.

PM1

Pokaz odbył się we wrocławskim Teatrze Muzycznym Capitol. Został zorganizowany przez studentki dziennikarstwa mody i stylu z Dolnośląskiej Szkoły Wyższej: Alicję Bobkiewicz, Joannę Karyś oraz Annę Piotrowicz. Co ciekawe, był częścią ich pracy licencjackiej.

PM2

Prezentowane były na nim ubrania takich marek, jak Bialcon i Rabarbar.

PM3

A także stylizacje polskich projektantów, które udostępnił wrocławski butik Moher Vintage&Design.

pokaz1

Na wybiegu zaprezentowano ponad 30 kreacji, w których pokazały się modelki z wrocławskiej agencji SPOT Management. Wydarzenie poprowadziła właścicielka agencji – Joanna Głowacka.

PM4

Na evencie panowała bardzo sympatyczna atmosfera. Spotkałam tam wielu znajomych, a między innymi  wrocławską blogerkę Magdę Pińską, która zresztą w loterii wizytówkowej wygrała główną nagrodę.

pokaz2

Obowiązywały stroje w stylu biznes casual (informacja była podana na zaproszeniu) ale, jak widać, nie wszyscy się do tego zastosowali. Ja ma na sobie kostium, oraz bluzkę z Pretty Girl, kupione specjalnie na tę okazję. Oczywiście taki kostium przyda mi się także na inne biznesowe okazje, których mam coraz więcej.

Autorka zdjęć jest Marta Gutsche.

Jutro wyjeżdżam do Warszawy, bo prowadzę tam wykłady, więc na następny post zapraszam Was dopiero w niedzielę lub poniedziałek.

Miłego tygodnia Wam życzę.