Jak już informowałam Was przed wakacjami, za około dwa tygodnie wybieram się na miesiąc do Nowego Jorku. Najwyższy zatem czas aby zacząć przygotowania. Największą trudność sprawi mi pewnie pakowanie bo  można zabrać ze sobą jedynie 23 kg bagażu. Dlatego muszę dokładnie przemyśleć co spakować do walizki. Muszę także uzupełnić brakujące elementy garderoby. W tym celu udałam się do CH “Renoma”, w którym jest spory wybór sklepów odzieżowych.

Pierwsze kroki skierowałam do sklepu Henri Lloyd, ponieważ wiem, że można tam kupić dobrej jakości sportową garderobę i postanowiłam poszukać tam wygodnego zestawu na podróż /będę lecieć samolotem 9,5 godziny/.

Zaczęłam od wyboru wygodnej i pojemnej torby na bagaż podręczny.

Henri&Lloyd

W taką torbę wejdzie nawet mała poduszka do spania w samolocie /kupiłam taką w Turcji/.

Następnie wybrałam ciepłą kurtkę bo przecież nie wiadomo jaka będzie pogoda w Warszawie, z której odlatuję a także przyda się na miejscu, gdyby się jednak okazało, ze nowojorskie “babie lato” zawiodło w tym roku.

H&L1

Kurtka jest bardzo twarzowa i ciepła. Obszyta jest granatową lamówka, która pasuje do całości zestawu.

H&L2

Pod nią włożyłam t-shirt z długim rękawem, które zawsze można podwinąć, gdyby jednak zrobiło się ciepło.

H&L5

T-shirt jest nieco dłuższy niż kurtka i dodatkowo urozmaica zestaw. Ten sposób ubierania się nie jest jednak dozwolony dla “gruszek”, które w ten sposób dodatkowo zwracają uwagę na biodra i optycznie je w ten sposób poszerzają.

H&L6

Do tego zestawu postanowiłam dodać także przewiewne żółte spodnie, które go nieco ożywią.

H&L8

Musiałam jeszcze poszukać wygodnych, sportowych butów, które przydadzą mi się do zwiedzania miasta. Znalazłam je w sklepie DARBUT /jest również w “Renomie”/. Zdecydowałam się na bardzo wygodne i lekkie buty firmy GANT.

H&L10

Całość pasuje również do mojej pozostałej garderoby, którą zabieram w podróż.

H&L7

Jak pewnie zauważyliście ostatnio najbardziej podobały mi się zestawy w stylu marynarskim dlatego głównie w tej kolorystyce będzie większość moich ubrań w walizce.

H&L3

W ten sposób wszystko będzie pasowało do wszystkiego a ja będę mogła zaoszczędzić na ilości ubrań, do czego zresztą zmusza mnie limit jej wagi, który jednak sporo ogranicza ich wybór.

Mam nadzieję, że ten zestaw również i Wam przypadnie do gustu.

Pozdrawiam serdecznie ze słonecznego Wrocławia.

Autorką zdjęć jest Luiza Różycka.

/wpis komercyjny/