Dzisiaj będzie nieco inaczej niż zwykle. Nie pokażę Wam sukienki, w którą ubieram się na Sylwestra, bo i tak nie zdążycie jej kupić /to oczywiście żart/. Zobaczycie ją innym razem, bo to sukienka, która świetnie nadaje się na wiele okazji. Uważam, że ubiór to nie wszystko i moje dzisiejsze przygotowania będą wyglądały zupełnie inaczej. Niedawno szukałam jakiegoś dobrego salonu kosmetycznego blisko domu i zupełnie przez przypadek znalazłam go idąc do piekarni po świeżo upieczony chleb /mam taką niedaleko – może kiedyś Wam ją pokażę, bo można w niej napić się również kawy i zjeść dobre ciastko/. Zrobiłam sobie wtedy tam manicure i stwierdziłam, że jest to coś dla mnie. Postanowiłam spędzić w nim trochę czasu przed zabawą sylwestrową. Zresztą zobaczcie sami jak wygląda to miejsce.

H9

Oprócz zabiegów typowo kosmetycznych można tu również zamówić sobie masaż ciała, a także zrobić manicure i pedicure.

H21

Wnętrze jest bardzo przyjemne i przestronne. Jest cieplutko i można wybrać sobie odpowiedni rodzaj muzyki. Dla tych co chcieliby skorzystać z jego usług podaję, że to salon amerykańskiej marki Repechage we Wrocławiu /ul.Zwycięska 14CE/B/. Jego właścicielką jest Polka, która wiele lat temu wyjechała do USA i tam została prekursorką technologii wykorzystujących rośliny morskie do zabiegów kosmetycznych na bazie alg.

Ale wracajmy do moich przygotowań. Najpierw odbyłam rozmowę z p. Patrycją i wypełniłam ankietę zdrowotną.

H6

Pani Patrycja wyjaśniła mi jakiemu zabiegowi poddam się i jakich użyjemy do tego kosmetyków.

H3

Zaplanowałyśmy zabieg pielęgnacyjny na twarz przeciw starzeniu się skóry, który nazywa się VITA CURA.

H2

Kosmetyki, których użyjemy można także kupić i zastosować w domu. Wszystkie są oparte na witaminach, minerałach, mikroelementach, aminokwasach oraz antyoksydantach zawartych w algach, a więc są niezwykle sprzyjające skórze.

H10

Kosmetyki te znane są na całym świecie, a teraz zdobywają liczne wyróżnienia i nagrody również w Polsce.

H7

Najpierw oczyszczono mi twarz i przygotowano do zabiegu.

H8

Potem spryskano specjalnym tonikiem i nałożono serum, które wmasowano mi w skórę twarzy i szyi.

H11

Towarzyszył temu bardzo przyjemny, naturalny zapach i relaksująca muzyka.

H12

Następnie nałożono mi specjalną maskę, która miała zastygnąć na twarzy powodując wchłonięcie tych wszystkich regenerujących składników przez jej skórę.

H15

Kiedy prawie spałam pod maską, w tym czasie p.Patrycja robiła mi masaż rąk. W tym salonie nie pozostawia się klientek samotnie, nawet jeśli śpią, aby czuły się tu bezpiecznie.

H13

Odpoczywałam tak dobrą godzinę.

H16

Gdy maska stężała, p. Patrycja zdjęła mi ją z twarzy.

H17

Poprosiłam ją, aby Wam pokazała jak wygląda po zdjęciu. Widzicie nawet maska uśmiecha się do Was.

H19

Po zabiegu poczułam się bardzo zrelaksowana i zadowolona ze swojego wyglądu. Poczęstowano mnie również sokiem wyciskanym z pomarańczy. Teraz jestem już gotowa, aby wyglądać dobrze i bawić się całą noc.

H20

Poniżej zdjęcie z właścicielką marki Repechage p.Lydią Sarfati zrobione przy okazji jej pobytu w Polsce i spotkania z klientkami salonu, które tu organizowane są dla stałych klientek regularnie. Dla tych osób, które chcą wiedzieć więcej o marce, zabiegach i salonach Repechage podaję stronę internetową: instytutrepechage.pl.

H24

A poniżej biżuteria, którą miałam na sobie tego dnia. Jej projektantką i wykonawczynią jest Agnieszka Weber. Urzekła mnie swoim pięknem i delikatnością, dlatego dość często ją teraz noszę.

H22

I jeszcze mam dla Was niespodziankę. Luizie tak tutaj spodobało się, że postanowiła także skorzystać z ekspresowego zabiegu, na który można wpaść nawet w przerwie podczas pracy. W tym momencie odwróciły się role i tym razem ja robiłam zdjęcia.

H28

Mam nadzieję, że są równie udane, jak Luizy.

H26

Powyżej autorka zdjęć Luiza Różycka w czasie relaksu.

Załączam również do przeczytania mój trochę prześmiewczy tekst na dystyngowani.pl.

Ponieważ dzisiaj o północy zaczniemy Nowy 2015 Rok przy okazji chciałam Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia, aby spełniły Wam się wszystkie marzenia, dopisywało zdrowie, a także, abyście były coraz piękniejsze i zadowolone z życia, bo to są najważniejsze jego aspekty. Życzę również udanej zabawy sylwestrowej.

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU