Dzisiaj pokażę Wam jak przygotowuję się do sesji zdjęciowej na bloga. Przygotowania zaczynam od wyboru ubrań i dodatków. Komponuję od razu kilka zestawów, w które potem się przebieram.  Zazwyczaj są to rzeczy z mojej szafy, bądź niedawno kupione.

Dzisiaj swoje przygotowania zaczęłam od wyboru butów. Niedawno pisałam na blogu, że zachwyciłam się butami firmy BALDOWSKI.

zdjęcie2

Ostatnio stałam się posiadaczką kilku nowych par i dlatego postaram się teraz stworzyć z nimi kilka zestawów.

zdjęcie1

Te, które widzicie na zdjęciu są już w kolorach jesiennych ale można użyć je także do letnich stylizacji.

buty4

Buty firmy BALDOWSKI charakteryzują się bardzo starannym wykonaniem, dobrą jakością skóry, której użyto do ich produkcji, bardzo estetycznymi fasonami  a także  bardzo dobrze wyprofilowana formą buta, co powoduje, że są bardzo wygodne.

zdjęcie3

Firma produkuje je w Polsce od 1973 roku z najlepszych gatunkowo włoskich skór.

buty3

Podobno tajemnicą firmy  jest połączenie naturalnej skóry, włoskich projektantów i polskiej jakości a także nowoczesny park maszynowy.

Zestawy ubrań, które przygotowuję zazwyczaj wkładam na manekina ale często, gdy włożę je na siebie nie wyglądają z wiadomych względów już tak dobrze i muszę wszystko zmienić. No cóż nie mam idealnej figury a czasem okazuje się, że na przykład “wyrosłam” z danej rzeczy / jest za krótka albo  za wąska/.

Po przygotowaniu zestawów robię sobie makijaż i fryzurę. Często zajmuję się tym samodzielnie ale czasem  korzystam z salonu WIZAŻ we Wrocławiu /Krzycka 90E/. Co półtora miesiąca strzygę się a także farbuję włosy w HAIR SALON ONE WAY /Wrocław, ul.Sowia 17/.

Na sobie mam kolorowy zestaw do chodzenia na co dzień. Mam nadzieję, że spodobają się Wam moje następne stylizacje.

Zapraszam również na moją stronę na Facebooku tutaj.