Uwierzcie mi, że wiele razy używałam serum do twarzy i to bardzo dobrych firm, ale jeszcze nigdy nie miałam do czynienia z czymś tak dobrym. Zupełnie nie znam się na tym i nie wiem na czym to polega, ale skóra po tym serum robi się gładka, jedwabista i jakby bardziej mięsista, co w moim wieku jest bardzo ważne.

O jego właściwościach dowiedziałam się przez przypadek i postanowiłam spróbować. Stosowałam je przez ponad miesiąc codziennie rano i właściwie nie musiałam już nakładać żadnego kremu, choć wiem, ze jest wskazany. Po jego użyciu od razu mogłam zrobić sobie makijaż, który potem znacznie łatwiej zmywał się. Serum właściwie nie ma żadnego konkretnego zapachu i ma lekką konsystencję.

A to wszystkie zauważone przeze mnie zalety:

  1. wspaniale odżywia twarz,
  2. jest bardzo wydajne,
  3. jest świetną bazą pod makijaż,
  4. można masować nim twarz,
  5. działa antybakteryjnie,
  6. silnie nawilża,
  7. odbudowuje naskórek, dzięki aloesowi i korze z mimozy,
  8. skóra robi się jedwabiście gładka,
  9. podobno także znacznie spowalnia proces starzenia się skóry, dzięki antyoksydacyjnym właściwościom białej herbaty, ale to jest do sprawdzenia dopiero po dłuższym używaniu.

Czy posiada jakieś wady? Moim zdaniem jedyną wadą jest cena, która dla niektórych osób może być zbyt wysoka, ale zapewniam Was jest adekwatna do produktu i jego wydajności.

Na początku myślałam, że serum skończy się bardzo szybko, ale okazało się, że jest tak wydajne, że wciąż jest jeszcze w butelce, mimo, że korzysta z niego także moja córka, która także się nim zachwyciła.

Szczerze je Wam polecam i mam nadzieję, że sprawdzi się także na Waszych twarzach i szyjach.

Możecie je kupić tutaj.

Ponieważ za dwa dni wyjeżdżam za granicę, nie będzie mnie tutaj co najmniej przez tydzień. Za to po powrocie spodziewajcie się relacji.  Użytkownikom Instagrama i Facebooka co nieco pokażę wcześniej na moich profilach. Zapraszam na nie serdecznie.

Z ostatniej chwili:

JEŚLI CHCECIE WYGRAĆ MOJĄ KSIĄŻKĘ “Dojrzała Elegancja” zapraszam: https://cafesenior.pl/dojrzala-elegancja-konkurs/.