Całkiem niedawno, poszukując ciekawej sukienki, odkryłam markę, która bardzo przypadła mi do gustu. To EMOI, która istnieje od 1991 roku, a w bieżącym roku otworzyła dla swoich klientek także sklep internetowy: emoi.pl.

Tym razem wybrałam sukienkę z wzorem, który bardzo zwraca uwagę na osobę go noszącą. I o to właśnie mi chodziło. Oczywiście w tym sklepie internetowym można znaleźć nie tylko tego typu kreacje, ale także coś bardziej stonowanego. Jest także w czym wybierać, jeśli chodzi o rozmiary, bo w ofercie jest zarówno 36, jak i rozmiar 52.

Na dodatek dowiedziałam się, że markę tworzą MATKA I CÓRKA – dwie świadome siebie i swojego stylu, oraz przedsiębiorcze kobiety. Muszę Wam powiedzieć, że to od razu widać, bo ubrania są tam w zasadzie “bez wieku” i pasują zarówno na młodą dziewczynę, jak i na dojrzalszą kobietę.

EMOI projektuje kolekcje w sposób kapsułowy, co oznacza, że elementy z dwóch tematycznych i sezonowych
linii można między sobą miksować tworząc nieskończenie wiele modnych zestawów.

Jest jeszcze jeden plus tej marki. Otóż Wszystkie projekty i konstrukcje powstają w szwalni w Ciechanowie, jest więc to w
100% polska i co więcej rodzinna firma.

Na początku zastanawiałam się nad białymi dodatkami, lecz po ich przymierzeniu stwierdziłam, że nieco przygasiły sukienkę.

Natomiast ich czerwona wersja wygląda dużo lepiej, mimo, że jeszcze bardziej uwydatnia wzór na sukience.

Okulary słoneczne dobrałam kolorystycznie do reszty zestawu.

Sesja zdjęciowa odbyła się późnym popołudniem przed wrocławskim dworcem kolejowym.

Autorką zdjęć jest Luiza Różycka.

Mam nadzieję, że moja sukienka nie wyda się Wam zbyt ekstrawagancka. Nie mam także zamiaru słuchać, że w moim wieku czegoś nie wypada. Moim zdaniem wypada nam bardziej niż innym, pod warunkiem, że nie przekroczymy tej cienkiej granicy między elegancją a tzw.”dzidzią-piernik”, o czym piszę szerzej w mojej nowo wydanej książce “Dojrzała Elegancja“.

Pozdrawiam Was serdecznie.

/wpis komercyjny/